Agenda 2014

Maart

Za 22/03 VRA Voorjaarsborrel 17.00
Zo 30/03 Flamingo Indoor Toernooi - U12 9.00

April

Zo 06/04 Flamingo Indoor Toernooi - U12 9.00
Zo 06/04 VRA 4 - Zeemacht 13.00
Do 10/04 Algemene Ledenvergadering V.R.A. 20.00
Za 12/04 Oefenwedstrijd VRA 1,2 en 3 13.00
Zo 13/04 Oefenwedstrijd VRA 2 - HCC 2 13.00
Vr 18/04 T20-friendly VRA1 - VVV1 18.00
Za 19/04 Oefenwedstrijd VRA 1,2 en 3 13.00
Wo 23/04 Oefenwedstrijd VRA 4 - Qui Vive 18.30
Za 26/04 Koningsdag in Amstelveen 0.01
Ma 28/04 Oefenwedstrijden KNCB U12 en U13 11.00
Di 29/04 Philips - Vopak 18.00
Wo 30/04 Oefenwedstrijden KNCB U15 en U17 11.00

Mei

Za 03/05 Hermes DVS 1 - VRA 1 11.00
Za 03/05 VRA 2 - Hermes DVS 2 11.00
Za 03/05 VRA Dames - Quick 1888 12.00
Za 03/05 VRA ZAMI 1 - VRA ZAMI 2 13.00
Za 03/05 VRA ZAMI 1 - VRA ZAMI 2 13.00
Zo 04/05 VRA 4 - Qui Vive 2 13.00
Zo 04/05 VRA 5 ZOMI - HCC ZOMI 13.00
Di 06/05 Philips - EPO 18.00
Za 10/05 VRA 2 - Punjab CC 11.00
Za 10/05 Kampong - VRA Dames 12.00
Za 10/05 VRA ZAMI 1 - Beating Bats 13.00
Zo 11/05 ACC U9 - VRA U9 9.00
Zo 11/05 VRA U16 - Bloemendaal U16 9.00
Zo 11/05 Hurricanes - Seafarers 12.00
Zo 11/05 Groen & Wit - VRA 4 13.00
Ma 12/05 Hurricanes - Seafarers 17.00
Vr 16/05 Zamigo's - Moose CC - London 13.00
Za 17/05 VRA 1 - Dosti 1 11.00
Za 17/05 HCC 2 - VRA 2 11.00
Za 17/05 ACC ZAMI - VRA ZAMI 3 12.00
Za 17/05 VRA ZAMI 2 - Rood & Wit ZAMI 1 13.00
Za 17/05 VRA ZAMI 1 - HCC ZAMI 1 13.00
Zo 18/05 VRA U9 - Rood & Wit U9-2 9.00
Zo 18/05 HBS U12 - VRA U12 9.00
Zo 18/05 Rood & Wit U14 - VRA U14 9.00
Zo 18/05 VCC U16 - VRA U16 9.00
Zo 18/05 VRA 3 - Kikkers 1 13.00
Zo 18/05 Rood & Wit 2 - VRA 4 13.00
Zo 18/05 VRA 5 ZOMI - Ajax ZOMI 13.00
Di 20/05 Philips - Cap Gemini 18.00
Wo 21/05 Halfway Trophy: ACC - VRA 18.00
Do 22/05 Bilingual Schools Cricket Challenge 9.30
Vr 23/05 Sportdag Willemsparkschool 12.00
Vr 23/05 Zamigo's - UCS Old Boys 14.00
Za 24/05 HCC 1 - VRA 1 11.00
Za 24/05 VRA 2 - Excelsior '20 2 11.00
Za 24/05 Ajax - VRA Dames 12.00
Za 24/05 Rood & Wit ZAMI 1 - VRA ZAMI 2 12.00
Za 24/05 VRA ZAMI 3 - VOC ZAMI 13.00
Za 24/05 Cranleigh Prep. School - Rood & Wit 14.00
Zo 25/05 VOC U9 - VRA U9 9.00
Zo 25/05 VRA U12 - HCC U12 9.00
Zo 25/05 VRA U16 - Quick U16 9.00
Zo 25/05 VRA 3 - Concordia 1 13.00
Zo 25/05 Hilversum ZOMI - VRA 5 ZOMI 13.00
Di 27/05 VRA jeugd - Cranleigh Prep School 16.00
Di 27/05 Philips - Vopak 18.00
Wo 28/05 Halfway Trophy: VRA - Bloemendaal 18.00
Do 29/05 Ajax - VRA 2 11.00
Za 31/05 VOC 1 - VRA 1 11.00
Za 31/05 VRA 2 - Hercules 11.00
Za 31/05 VRA Dames - VOC 12.00
Za 31/05 Ghausia Feyenoord ZAMI - VRA ZAMI 3 12.00
Za 31/05 Bloemendaal ZAMI - VRA ZAMI 1 12.00
Za 31/05 VRA ZAMI 2 - HCC ZAMI 1 13.00

Juni

Zo 01/06 VRA U12 - Bloemendaal U12 9.00
Zo 01/06 Ajax U14 - VRA U14 9.00
Zo 01/06 VRA U9 - Bloemendaal U9-2 9.00
Zo 01/06 VRA U16 - HCC U16 9.00
Zo 01/06 VRA 3 - IBIS 1 13.00
Zo 01/06 Kikkers 1 - VRA 4 13.00
Di 03/06 Philips - ESTEC 18.00
Wo 04/06 Halfway Trophy: Rood & Wit - VRA 18.00
Vr 06/06 VVV Twenty20 - VRA Twenty20 18.30
Za 07/06 VRA 1 - Quick Haag 1 11.00
Za 07/06 VVV - VRA 2 11.00
Za 07/06 VRA Dames - Quick Hg 11.00
Za 07/06 Bloemendaal ZAMI - VRA ZAMI 2 12.00
Za 07/06 Rood & Wit ZAMI 1 - VRA ZAMI 1 12.00
Zo 08/06 VRA U14 - ACC U14 9.00
Zo 08/06 VCC U9 - VRA U9 9.00
Zo 08/06 Kampong U12 - VRA U12 9.00
Zo 08/06 Kampong U16 - VRA U16 9.00
Zo 08/06 VRA 4 - VRA 3 13.00
Zo 08/06 VRA 4 - VRA 3 13.00
Ma 09/06 ACC U14 - VRA U14 9.00
Ma 09/06 VRA U16 - Kampong U16 9.00
Ma 09/06 VRA 5 ZOMI - Ajax ZOMI 12.00
Do 12/06 Philips - ING 18.00
Do 12/06 VRA 2 Twenty20 - Hercules Twenty20 18.00
Za 14/06 VRA U14 - Salland 9.00
Za 14/06 Salland U14 - VRA U14 9.00
Za 14/06 Bloemendaal U16 - VRA U16 9.00
Za 14/06 IDCL (Indo Dutch Cricket League) 9.00
Za 14/06 VRA U9 - ACC U9 - 2 9.00
Za 14/06 Kampong ZAMI 1 - VRA ZAMI 2 12.00
Za 14/06 Kampong - VRA Dames 13.00
Zo 15/06 VRA 1 - Hermes DVS 1 11.00
Zo 15/06 Hermes DVS 2 - VRA 2 11.00
Zo 15/06 VRA 3 - Groen & Wit 13.00
Zo 15/06 IBIS 1 - VRA 4 13.00
Wo 18/06 Halfway Trophy: VRA - ACC 18.00
Do 19/06 Philips - NCIA 18.00
Do 19/06 ACC 2 Twenty20 - VRA 2 Twenty20 18.00
Vr 20/06 VRA Twenty20 - ACC Twenty20 17.00
Za 21/06 VRA U12 - HBS U12 9.00
Za 21/06 Bloemendaal U9-1 - VRA U9 9.00
Za 21/06 VRA U14 - Rood & Wit U14 9.00
Za 21/06 VRA U16 - VCC U16 9.00
Za 21/06 Excelsior '20 1 - VRA 1 11.00
Za 21/06 HCC ZAMI 3 - VRA ZAMI 3 13.00
Za 21/06 VRA ZAMI 2 - Beating Bats 13.00
Za 21/06 Hermes DVS - VRA Dames 13.00
Za 21/06 VRA ZAMI 1 - Kampong ZAMI 1 13.00
Zo 22/06 VRA 1 - Excelsior '20 1 11.00
Zo 22/06 Punjab CC - VRA 2 11.00
Zo 22/06 Hermes DVS ZOMI - VRA 5 ZOMI 12.00
Zo 22/06 Rood & Wit 2 - VRA 3 13.00
Zo 22/06 VRA 4 - Concordia 1 13.00
Wo 25/06 Halfway Trophy: Bloemendaal - VRA 18.00
Do 26/06 VRA 2 Twenty20 - Ajax Twenty20 18.00
Vr 27/06 Kampong Twenty20 - VRA Twenty20 17.00
Za 28/06 India Cricket Day 2014 9.00
Za 28/06 VRA U9 - VOC U9-2 9.00
Za 28/06 Dosti U14 - VRA U14 9.00
Za 28/06 HCC U12 - VRA U12 9.00
Za 28/06 Quick U16 - VRA U16 9.00
Za 28/06 Beating Bats - VRA ZAMI 2 12.00
Za 28/06 Kampong ZAMI 1 - VRA ZAMI 1 12.00
Zo 29/06 VRA 2 - HCC 2 10.00
Zo 29/06 Dosti 1 - VRA 1 11.00
Zo 29/06 Bloemendaal ZOMI - VRA 5 ZOMI 12.00
Zo 29/06 Qui Vive 2 - VRA 3 13.00
Zo 29/06 VRA 4 - Groen & Wit 13.00

Juli

Wo 02/07 Halfway Trophy: VRA - Rood & Wit 18.00
Vr 04/07 VRA Twenty20 - VVV Twenty20 17.00
Za 05/07 Rood & Wit U9 - VRA U9 9.00
Za 05/07 Bloemendaal U12 - VRA U12 9.00
Za 05/07 VRA U14 - Ajax U14 9.00
Za 05/07 HCC U16 - VRA U16 9.00
Za 05/07 HCC ZAMI 1 - VRA ZAMI 1 12.00
Za 05/07 VRA 3 - Qui Vive 2 13.00
Za 05/07 VRA ZAMI 3 - Rood & Wit ZAMI 2 13.00
Zo 06/07 VRA 1 - HCC 1 11.00
Zo 06/07 Excelsior '20 2 - VRA 2 11.00
Zo 06/07 Kikkers 1 - VRA 3 13.00
Zo 06/07 VRA 4 - Rood & Wit 2 13.00
Di 08/07 Philips - Rawled 18.00
Wo 09/07 Nederland U12 - Nederland U13 13.00
Do 10/07 Nederland U19 - Schotland (T20) 11.00
Do 10/07 VRA - Whitely Village CC 13.00
Do 10/07 Qui Vive Twenty20 - VRA 2 Twenty20 18.00
Vr 11/07 Zamigo's - Golden Bulls 14.00
Vr 11/07 Nederland U13 - Nederland Dames U17/19 17.00
Za 12/07 VRA U12 - Kampong U12 9.00
Za 12/07 VRA ZAMI 2 - Kampong ZAMI 1 13.00
Za 12/07 VRA ZAMI 1 - Rood & Wit ZAMI 1 13.00
Za 12/07 VRA ZAMI 3 - ACC ZAMI 13.00
Za 12/07 Groen Geel (op ACC) - VRA Dames 13.30
Zo 13/07 ACC 1 - VRA 1 11.00
Zo 13/07 VRA 2 - Ajax 11.00
Zo 13/07 Concordia 1 - VRA 3 11.00
Zo 13/07 HCC ZOMI - VRA 5 ZOMI 12.00
Zo 13/07 VRA 4 - Qui Vive 2 13.00
Do 17/07 Philips - TCS 18.00
Vr 18/07 VRA Twenty20 - Kampong Twenty20 17.00
Za 19/07 VRA 1 - ACC 1 11.00
Za 19/07 Beating Bats - VRA ZAMI 1 12.00
Za 19/07 VCC ZAMI 2 - VRA ZAMI 3 12.00
Za 19/07 VRA Dames - VOC 12.00
Zo 20/07 VRA 1 - VOC 1 11.00
Zo 20/07 Hercules - VRA 2 11.00
Zo 20/07 VRA 5 ZOMI - Hilversum ZOMI 12.00
Do 24/07 Nederland U17 - Ierland (T20) 12.00
Za 26/07 VRA Cricket tour naar Worcestershire 0.01
Za 26/07 Rood&Wit ZAMI 2 - VRA ZAMI 3 13.00
Za 26/07 Nederland U12 - North Essex 15.00
Zo 27/07 VRA 5 ZOMI - Bloemendaal ZOMI 12.00
Zo 27/07 Qui Vive 2 - VRA 4 13.00
Di 29/07 VRA - Bolton Percy CC 16.00

Augustus

Vr 01/08 ACC Twenty20 - VRA Twenty20 17.00
Za 02/08 VOC ZAMI - VRA ZAMI 3 13.00
Za 02/08 VRA ZAMI 2 - Bloemendaal ZAMI 13.00
Zo 03/08 Quick Haag 1 - VRA 1 11.00
Zo 03/08 VRA 4 - Kikkers 1 11.00
Zo 03/08 VRA 2 - VVV 1 11.00
Zo 03/08 Qui Vive ZOMI - VRA 5 ZOMI 12.00
Zo 03/08 IBIS 1 - VRA 3 13.00
Di 05/08 VRA - Downham Town CC 12.30
Vr 08/08 VRA Twenty20 - Bloemendaal 17.30
Za 09/08 HCC ZAMI 1 - VRA ZAMI 2 12.00
Za 09/08 VRA ZAMI 3 - HCC ZAMI 3 13.00
Za 09/08 VRA ZAMI 1 - Bloemendaal ZAMI 13.00
Za 09/08 Kampong 2 - VRA Dames 13.00
Zo 10/08 HCC 2 - VRA 2 11.00
Zo 10/08 VRA 1 - Hermes DVS 11.00
Zo 10/08 ACC ZOMI - VRA 5 ZOMI 12.00
Zo 10/08 VRA 3 - VRA 4 13.00
Zo 10/08 VRA 3 - VRA 4 13.00
Ma 11/08 HCC - VRA Flamingo toernooi 11.00
Di 12/08 ACC - VRA Flamingo toernooi 11.00
Wo 13/08 VRA Flamingo toernooi - Rood & Wit 11.00
Vr 15/08 Zamigo's - Crocodiles 13.00
Vr 15/08 VRA - Badger Wanderers 13.00
Za 16/08 VRA Twenty20 - Finaledag op VCC 10.00
Za 16/08 VRA ZAMI 1 - Crocodiles 12.00
Za 16/08 VRA ZAMI 3 - VCC ZAMI 2 13.00
Zo 17/08 Ajax - VRA 2 11.00
Zo 17/08 VRA 5 ZOMI - Hermes DVS ZOMI 12.00
Zo 17/08 Groen & Wit 3 - VRA 3 13.00
Di 19/08 Philips - TCS 18.00
Za 23/08 VRA Dames - Rood & Wit 12.00
Za 23/08 VRA ZAMI 2 - VRA ZAMI 1 13.00
Za 23/08 VRA ZAMI 2 - VRA ZAMI 1 13.00
Za 23/08 VRA Re√ľnistendag | VRA Reunion 13.00
Zo 24/08 VOC 1 - VRA 1 11.00
Zo 24/08 VRA 3 - Rood & Wit 2 13.00
Zo 24/08 Concordia 1 - VRA 4 13.00
Di 26/08 Philips - KLM 18.00
Za 30/08 VRA 1 - HCC 1 11.00
Za 30/08 VRA ZAMI 1 - Beating Bats 13.00
Zo 31/08 VRA 2 - Hercules 1 11.00
Zo 31/08 VRA 3 - VRA 4 13.00
Zo 31/08 VRA 3 - VRA 4 13.00

September

Ma 01/09 Nederland U17 - ECB 13.00
Di 02/09 Nederland U17 - ECB 11.00
Zo 07/09 2 finalewedstrijden U10 10.00
Za 13/09 Testmatch ACC - VRA, dag 1 12.00
Za 13/09 VRA 4 - IBIS 1 13.00
Za 13/09 VRA jeugd - - Slotdag 13.00
Zo 14/09 KNCB Trials 10.00
Zo 14/09 Testmatch ACC - VRA, dag 2 12.00

Onze sponsors

  • Gulpener
  • Voorneman Geenen Notarissen
  • ABN AMRO
  • 1 & 12 Ventures