Agenda 2019

April

Vr 12/04 VRA - Bagenalstown 12.00
Za 13/04 VRA - Bagenalstown & Siri CC 11.00
Zo 14/04 VRA 1 - Nederlands U18 12.00
Vr 19/04 Qui Vive 5 - VRA 3 13.00
Za 20/04 VRA 1 - HBS 1 12.00
Zo 21/04 VRA 2 - Eindhoven 12.00
Do 25/04 Algemene Ledenvergadering 19.30
Za 27/04 Zami - Zami Tournament 12.00
Zo 28/04 VRA Dames - Touring Team Ireland 12.00
Zo 28/04 VRA 1 - VRA 2 12.00

Mei

Za 04/05 VRA 2 - Eindhoven 11.00
Za 04/05 VRA Dames - Kampong Dames 11.00
Za 04/05 HCC Zami - VRA ZAMI 2 12.00
Za 04/05 Rood en Wit Zami - VRA ZAMI 1 13.30
Zo 05/05 ACC 1 - VRA 1 11.00
Zo 05/05 VRA 4 - HBS/Quick 3 13.00
Za 11/05 Qui Vive 1 - VRA 2 11.00
Za 11/05 VOC Dames - VRA Dames T20 11.00
Za 11/05 VRA ZAMI 2 - VRA ZAMI 1 13.30
Zo 12/05 VRA U11-1 - HCC U11(Zachte bal) 9.00
Zo 12/05 VRA U13 - VCC U13 9.00
Zo 12/05 VRA U17 - Hermes U17 9.00
Zo 12/05 VRA 4 - Hercules 2 13.00
Zo 12/05 VRA 3 - Eindhoven 2 13.00
Za 18/05 VRA Dames - Vrij 9.00
Za 18/05 HCC 1 - VRA 1 11.00
Za 18/05 Qui Vive 5 - VRA 3 13.00
Za 18/05 VRA ZAMI 1 - Kampong ZAMI 13.30
Za 18/05 VRA ZAMI 2 - Rood en Wit ZAMI 13.30
Zo 19/05 Rood en Wit U11(zachte bal) - VRA U11-1 9.00
Zo 19/05 Salland U13 - VRA U13 9.00
Zo 19/05 VOC U17 - VRA U17 9.00
Zo 19/05 Wanica Stars 2 - VRA 4 13.00
Zo 19/05 Hilversum 1 - VRA 5 13.00
Vr 24/05 Zamigo's - Harbledown CC 13.30
Za 25/05 VRA Dames - Groen Geel Dames 10.00
Za 25/05 VRA 1 - HBS 1 11.00
Za 25/05 Ajax 1 - VRA 2 11.00
Za 25/05 VRA - Dosti 2 - Kampong 2 13.00
Za 25/05 Rood en Wit Zami - VRA ZAMI 2 13.30
Za 25/05 Groen Geel Zami - VRA ZAMI 1 13.30
Zo 26/05 VRA U11-1 - Vrij 9.00
Zo 26/05 VRA U13 - Excelsior U13 9.00
Zo 26/05 VRA U17 - VCC U17 9.00
Zo 26/05 VRA 3 - Kampong 3 13.00
Zo 26/05 VRA 4 - HT CECA 2 13.00
Zo 26/05 VRA 5 - Ajax 2 13.00
Wo 29/05 VRA - Rood en Wit (Halfway trophy) 18.00
Do 30/05 Quick Haag Dames - VRA Dames 10.00
Do 30/05 VRA 2 - HCC 2 11.00
Do 30/05 Dosti 1 - VRA 1 11.00

Juni

Za 01/06 VRA Dames - VCC Dames 10.00
Za 01/06 Punjab 2 - VRA 2 11.00
Za 01/06 Sparta 1 - VRA 1 11.00
Za 01/06 VRA ZAMI 2 - Ajax Zami 13.30
Za 01/06 VRA ZAMI 1 - HCC Zami 13.30
Zo 02/06 VRA U11-1 - Quick Haag U11(zachte bal) 9.00
Zo 02/06 HBS U13 - VRA U13 9.00
Zo 02/06 VRA U17 - Kampong U17 9.00
Zo 02/06 VRA 3 - Concordia 3 13.00
Zo 02/06 HBS/Quick 3 - VRA 4 13.00
Zo 02/06 ACC 3 - VRA 5 13.00
Wo 05/06 VRA - ACC (Halfway trophy) 18.00
Za 08/06 Excelsior Dames - VRA Dames 10.00
Za 08/06 VRA 1 - Quick Haag 1 11.00
Za 08/06 Centurions CC 1 - VRA 2 11.00
Za 08/06 VRA ZAMI 2 - Kampong Zami 13.30
Za 08/06 VRA ZAMI 1 - Rood en Wit Zami 13.30
Zo 09/06 HCC U11(zachte bal) - VRA U11-1 9.00
Zo 09/06 VRA U13 - HCC U13 9.00
Zo 09/06 VRA U17 - Vrij 9.00
Zo 09/06 VRA 4 - Centurion 2 13.00
Zo 09/06 Dosti 3 - VRA 5 13.00
Zo 09/06 Wanica Stars 1 - VRA 3 13.00
Ma 10/06 VRA 2 - VVV 2 11.00
Ma 10/06 VCC 1 - VRA 1 11.00
Vr 14/06 Bloemendaal Twenty20 - VRA Twenty20 17.00
Za 15/06 VRA Dames - Ajax Dames 10.00
Za 15/06 VRA 1 - Excelsior 1 11.00
Za 15/06 Excelsior 2 - VRA 2 11.00
Za 15/06 VRA ZAMI 2 - Hercules Zami 13.30
Za 15/06 VRA ZAMI 1 - Groen Geel Zami 13.30
Zo 16/06 VRA U11-1 - ACC U11(Zachte bal) 9.00
Zo 16/06 VOC U13 - VRA U13 9.00
Zo 16/06 VRA U17 - HBS U17 9.00
Zo 16/06 VRA 3 - Den Helder 1 13.00
Zo 16/06 Hercules 2 - VRA 4 13.00
Zo 16/06 VRA 5 - Qui Vive 6 13.00
Do 20/06 Nederland Dames XI - onderlinge wedstrijd(T20) 18.00
Za 22/06 Excelsior U11(zacht) - VRA U11-1 9.00
Za 22/06 VRA U13 - Vrij 9.00
Za 22/06 Excelsior U17 - VRA U17 9.00
Za 22/06 Rood en Wit Dames - VRA Dames 10.00
Za 22/06 Ajax Zami - VRA ZAMI 2 13.30
Za 22/06 HCC Zami - VRA ZAMI 1 13.30
Zo 23/06 VRA 1 - ACC 1 11.00
Zo 23/06 Eindhoven 1 - VRA 2 11.00
Zo 23/06 VRA 4 - Wanica Stars 2 13.00
Zo 23/06 VRA 5 - Hilversum 1 13.00
Zo 23/06 Bloemendaal 2 - VRA 3 13.00
Wo 26/06 VRA U17 - Kent Street School U17, 1e +2e team 10.00
Wo 26/06 Flamingo Cricket Festival 10.00
Wo 26/06 VRA - Dutch Lions U 18 - KNCB XI 11.00
Do 27/06 Flamingo Cricket Festival 10.00
Vr 28/06 Flamingo Cricket Festival 10.00
Vr 28/06 VRA Twenty20 - Groen Geel Twenty20 17.00
Za 29/06 HCC U11(zachte bal) - VRA U11-1 9.00
Za 29/06 VRA U13 - Kampong U13 9.00
Za 29/06 Quick Haag U17 - VRA U17 9.00
Za 29/06 Ajax Dames - VRA Dames 13.00
Za 29/06 Groen Geel Zami - VRA ZAMI 2 13.30
Za 29/06 Hercules Zami op VRA - VRA ZAMI 1 13.30
Zo 30/06 VRA 2 - Qui Vive 1 11.00
Zo 30/06 VOC 1 - VRA 1 11.00
Zo 30/06 Eindhoven 2 - VRA 3 13.00
Zo 30/06 HT CECA 2 - VRA 4 13.00
Zo 30/06 Ajax 2 - VRA 5 13.00

Juli

Di 02/07 VRA - Dutch Lions U18 - KNBC XI 11.00
Do 04/07 VRA - Dutch Lions U18 - KNBC XI 11.00
Za 06/07 VRA U11-1 - Rood en Wit U11(zachte bal) 9.00
Za 06/07 Quick Haag U13 - VRA U13 9.00
Za 06/07 VRA U17 - Quick Haag U17 9.00
Za 06/07 Finaledag T20 competitie Dames 10.00
Za 06/07 Ajax Zami - VRA ZAMI 1 13.30
Za 06/07 Kampong Zami - VRA ZAMI 2 13.30
Zo 07/07 Concordia 1 --at VCC!-- - VRA 2 11.00
Zo 07/07 VRA 1 - HCC 1 11.00
Zo 07/07 VRA 3 - Qui Vive 5 13.00
Zo 07/07 VRA 5 - ACC 3 13.00
Vr 12/07 Rood en Wit Twenty20 - VRA Twenty20 17.00
Za 13/07 VRA U11-1 - Vrij 9.00
Za 13/07 VCC U13 - VRA U13 9.00
Za 13/07 VCC U17 - VRA U17 9.00
Za 13/07 VRA Dames - Rood en Wit Dames 13.00
Za 13/07 VRA ZAMI 1 - Ajax Zami 13.30
Za 13/07 VRA ZAMI 2 - Groen Geel Zami 13.30
Zo 14/07 VRA 2 - Ajax 1 11.00
Zo 14/07 HBS 1 - gespeeld op HCC - VRA 1 11.00
Zo 14/07 Kampong 3 - VRA 3 13.00
Zo 14/07 Centurion 2 - VRA 4 13.00
Zo 14/07 VRA 5 - Dosti 3 13.00
Za 20/07 VRA 1 - VOC 1 11.00
Za 20/07 Quick Haag Dames - VRA Dames 13.00
Za 20/07 VRA ZAMI 1 - Hercules Zami 13.30
Za 20/07 VRA ZAMI 2 - HCC Zami 13.30
Zo 21/07 VRA 1 - Dosti 1 11.00
Zo 21/07 HCC 2 - VRA 2 11.00
Zo 21/07 VRA 4 - Hercules 2 13.00
Zo 21/07 VRA 5 - Qui Vive 6 13.00
Zo 21/07 Concordia 3 at ACC(!) - VRA 3 13.00
Ma 22/07 VRA - Dutch Lions U18 - Denmark U18 11.00
Do 25/07 VRA - Economists 12.00
Ma 29/07 VRA - Frankrijk - Schotland (Q) 11.00
Di 30/07 VRA - Jersey - Frankrijk (Q) 11.00

Augustus

Do 01/08 SGS - SGS (onderlinge) 13.00
Za 03/08 Combi Dames - VRA Dames 13.00
Za 03/08 Nederland XI - Verenigde Arabische Emiraten (T20) 16.00
Zo 04/08 VRA 1 - Sparta 1 11.00
Zo 04/08 VRA 2 - Punjab 2 11.00
Zo 04/08 VRA 3 - Wanica Stars 1 13.00
Zo 04/08 Wanica Stars 2 - VRA 4 13.00
Zo 04/08 Hilversum 1 - VRA 5 13.00
Ma 05/08 Nederland XI - Verenigde Arabische Emiraten(T20) 16.00
Do 08/08 Zamigo's - Diggers CC 13.30
Vr 09/08 Zamigo's - Crocodiles CC 13.30
Vr 09/08 VRA Twenty20 - ACC Twenty20 17.00
Za 10/08 VRA ZAMI 1 - Crocodiles CC 11.30
Za 10/08 VRA Dames - Groen Geel Dames 13.00
Za 10/08 Hercules Zami - VRA ZAMI 2 13.30
Za 10/08 VRA - Rood en Wit Combi 16.00
Zo 11/08 VRA 2 - Centurions CC 1 11.00
Zo 11/08 Quick Haag 1 - VRA 1 11.00
Zo 11/08 VRA 4 - HT CECA 2 13.00
Zo 11/08 VRA 5 - Ajax 2 13.00
Zo 11/08 Den Helder 1 - VRA 3 13.00
Za 17/08 Kampong Zami - VRA ZAMI 1 13.30
Za 17/08 HCC Zami 1 - VRA ZAMI 2 13.30
Zo 18/08 VRA 1 - VCC 1 11.00
Zo 18/08 VVV 2 - VRA 2 11.00
Zo 18/08 VRA 3 - Bloemendaal 2 13.00
Zo 18/08 HBS/Quick 3 - VRA 4 13.00
Za 24/08 Rood en Wit Dames - VRA Dames 12.00
Za 24/08 VRA ZAMI 1 - VRA ZAMI 2 13.30
Zo 25/08 VRA 2 - Excelsior 2 11.00
Zo 25/08 Excelsior 1 - VRA 1 11.00
Zo 25/08 Centurion 2 - VRA 4 13.00
Za 31/08 VRA ZAMI 1 - Ajax (uitwedstrijd gespeeld op VRA) (inhaalwedstrijd) 13.30
Za 31/08 VRA - HCC Zami 3 13.30

September

Zo 01/09 Qui Vive 6 - VRA 5 1.00
Zo 01/09 VRA U13 - HBS U13 9.00
Zo 01/09 VRA U17 - HCC U17 11.00
Zo 01/09 Qui Vive 5 - VRA 3 13.00
Ma 02/09 VRA - ACC (Jeugdwedstrijd) 17.00
Vr 06/09 Zamigo's - Branscome Ravens CC 13.30
Za 07/09 VRA U13 - U11(softbal) 9.00
Za 07/09 ACC 3 - VRA 5 13.00
Za 07/09 VRA ZAMI 1 - Kampong Zami 1(inhaalwedstrijd) 13.30
Zo 08/09 VRA U13 - U11(softbal) 9.00
Zo 08/09 VRA U13 - Sparta U13 9.00
Zo 22/09 VRA - Parents/kids match 9.00

Onze sponsors

  • Gulpener
  • Voorneman Geenen Notarissen
  • ABN AMRO
  • 1 & 12 Ventures