Agenda 2024

April

Za 20/04 HBS - VRA Twenty20 16.00
Zo 21/04 Groen & Wit - VRA 2 Twenty20 10.00
Zo 21/04 Hercules - VRA 2 Twenty20 13.30
Zo 28/04 VRA Twenty20 - Sparta 1888 10.00
Zo 28/04 T20 Sparta 1888 - Hermes DVS 13.30
Zo 28/04 VRA Twenty20 - Hermes DVS 17.00

Mei

Za 04/05 Rood en Wit - VRA Dames T20 10.00
Za 04/05 Punjab - VRA Twenty20 10.00
Za 04/05 VRA 2 Twenty20 - VVV 2 10.00
Za 04/05 Salland - VRA Twenty20 13.30
Za 04/05 VOC - VRA ZAMI 2 13.30
Za 04/05 Groen Geel 1 - VRA ZAMI 1 13.30
Zo 05/05 VRA U9 - Carrousel 9.00
Zo 05/05 Quick - VRA U17 9.00
Zo 05/05 VRA U13 Yellow - Salland 1 9.00
Zo 05/05 Hilversum - VRA U13 Purple 9.00
Zo 05/05 ACC - VRA U11 Red 9.00
Zo 05/05 VRA U15 Blue - VCC 1 9.00
Zo 05/05 Punjab-Ghausia 1 - VRA U15 Orange 9.00
Zo 05/05 VRA ZOMI - Gelre 13.00
Zo 05/05 VRA 6 - Salland 2 13.00
Zo 05/05 HTCECA 2 - VRA 4 13.00
Do 09/05 VRA U15 Silver - Rood en Wit 9.00
Do 09/05 VOC - VRA Twenty20 10.00
Do 09/05 Concordia - VRA 2 Twenty20 10.00
Do 09/05 VRA 7 - HBS 2 13.00
Do 09/05 VCC - VRA Twenty20 13.30
Do 09/05 Eindhoven - VRA 2 Twenty20 13.30
Za 11/05 VRA U15 Orange - VOC 9.00
Za 11/05 VRA Dames T20 - VCC 10.00
Za 11/05 VRA Twenty20 - Excelsior '20 11.00
Za 11/05 VRA 3 - HTCECA 1 13.00
Za 11/05 ACC 2 - VRA 2 Twenty20 13.30
Za 11/05 Hilversum 1 - VRA ZAMI 3 13.30
Za 11/05 Hermes DVS - VRA ZAMI 2 13.30
Za 11/05 VRA ZAMI 1 - HCC 1 14.30
Zo 12/05 Carrousel - VRA U9 9.00
Zo 12/05 VRA U17 - ACC 9.00
Zo 12/05 VRA U13 Purple - Qui Vive 9.00
Zo 12/05 Rood en Wit 2 - VRA U11 Red 9.00
Zo 12/05 VRA U11 Green - ACC 9.00
Zo 12/05 Kampong - VRA U15 Blue 9.00
Zo 12/05 Rood en Wit - VRA U13 Yellow 11.30
Zo 12/05 Kampong - VRA ZOMI 13.00
Zo 12/05 VRA 8 - VVV 7 13.00
Zo 12/05 VRA 5 - De Kikkers 13.00
Zo 12/05 ACC 4 - VRA 6 13.00
Zo 12/05 Sparta 2 - VRA 7 13.00
Zo 12/05 VRA 4 - Concordia 3 13.00
Zo 12/05 HCC - VRA Twenty20 16.30
Za 18/05 VRA 2 Twenty20 - HCC 2 10.00
Za 18/05 Rood en Wit 2 - VRA 3 13.00
Za 18/05 Wanderers - VRA ZAMI 1 13.30
Za 18/05 VRA ZAMI 3 - ACC 1 13.30
Za 18/05 VRA Dames T20 - HCC 14.00
Zo 19/05 Carrousel - VRA U9 9.00
Zo 19/05 Hermes DVS - VRA U17 9.00
Zo 19/05 VRA U13 Yellow - VRA U13 Purple 9.00
Zo 19/05 VRA U11 Red - Rood en Wit 2 9.00
Zo 19/05 Hilversum 2 - VRA U11 Green 9.00
Zo 19/05 VRA U15 Blue - VRA U15 Orange 9.00
Zo 19/05 Bijlmer 1 - VRA 5 13.00
Zo 19/05 VRA 6 - VVV 5 13.00
Zo 19/05 VRA 7 - Qui Vive 4 13.00
Zo 19/05 Sparta 3 - VRA 4 13.00
Ma 20/05 VRA U17 - Hermes DVS 9.00
Ma 20/05 VCC 2 - VRA U15 Silver 9.00
Ma 20/05 Punjab-Ghausia 2 - VRA 2 Twenty20 10.00
Ma 20/05 VRA 8 - ACC 5 13.00
Ma 20/05 Hermes DVS 2 - VRA 2 Twenty20 16.00
Vr 24/05 VRA U11 Red - VRA U11 Green 17.00
Za 25/05 VRA Dames T20 - Quick 10.00
Za 25/05 VRA 3 - Quick 2 13.00
Za 25/05 Concordia - VRA ZAMI 2 13.30
Za 25/05 Ajax - VRA ZAMI 1 13.30
Zo 26/05 VRA U17 - VCC 2 9.00
Zo 26/05 VRA U13 Purple - Kampong 9.00
Zo 26/05 Gelre - VRA U13 Purple 9.00
Zo 26/05 VRA U11 Green - Rood en Wit 1 9.00
Zo 26/05 Hilversum 2 - VRA U11 Red 9.00
Zo 26/05 Punjab-Ghausia 1 - VRA U15 Blue 9.00
Zo 26/05 Kampong - VRA U15 Orange 9.00
Zo 26/05 Bloemendaal - VRA U15 Silver 9.00
Zo 26/05 T20 Finals Day 10.00
Zo 26/05 Hengelo - VRA 6 11.30
Zo 26/05 Bloemendaal 3 - VRA 8 13.00
Zo 26/05 VRA 5 - Dosti 2 13.00
Zo 26/05 Concordia 2 - VRA 7 13.00
Zo 26/05 VRA 4 - Hercules 2 13.00
Zo 26/05 VRA ZOMI - Excelsior'20 13.30

Juni

Za 01/06 VRA U15 Orange - VCC 1 9.00
Za 01/06 Sparta 1 - VRA 1 11.00
Za 01/06 VRA 2 - Punjab-Ghausia 2 11.00
Za 01/06 VRA 8 - Den Helder 12.00
Za 01/06 Ajax 1 - VRA 3 13.00
Za 01/06 Bloemendaal - VRA ZAMI 3 13.30
Za 01/06 VRA ZAMI 2 - Groen Geel 2 13.30
Za 01/06 Hercules - VRA ZAMI 1 13.30
Zo 02/06 Carrousel - VRA U9 9.00
Zo 02/06 Carrousel - VRA U9 9.00
Zo 02/06 VRA U13 Yellow - ACC 9.00
Zo 02/06 VRA U13 Purple - Salland 1 9.00
Zo 02/06 Rood en Wit 2 - VRA U11 Green 9.00
Zo 02/06 VOC - VRA U15 Blue 9.00
Zo 02/06 ACC - VRA U15 Silver 9.00
Zo 02/06 CCG - VRA ZOMI 13.00
Zo 02/06 Bloemendaal 2 - VRA 5 13.00
Zo 02/06 VRA 6 - Hilversum 13.00
Zo 02/06 VRA 7 - Excelsior'20 2 13.00
Zo 02/06 VRA U17 - VOC 13.00
Zo 02/06 Hercules 2 - VRA 4 15.00
Wo 05/06 VRA LK T20 1 - VVV 1 18.00
Wo 05/06 VRA LK T20 2 - Bijlmer 18.00
Vr 07/06 VRA ZAMI 2 - Hilversum 2 18.30
Za 08/06 VRA U17 - Quick 9.00
Za 08/06 VRA Dames T20 - Groen Geel 10.00
Za 08/06 VRA 1 - Punjab 1 11.00
Za 08/06 ACC 2 - VRA 2 11.00
Za 08/06 VRA 3 - VCC 3 13.00
Za 08/06 VRA ZAMI 3 - Salland 1 13.30
Za 08/06 ACC 2 - VRA ZAMI 2 13.30
Za 08/06 Kampong 1 - VRA ZAMI 1 13.30
Zo 09/06 Carrousel - VRA U9 9.00
Zo 09/06 Hilversum - VRA U13 Yellow 9.00
Zo 09/06 Rood en Wit - VRA U13 Purple 9.00
Zo 09/06 VRA U11 Green - Rood en Wit 2 9.00
Zo 09/06 VRA U11 Red - ACC 9.00
Zo 09/06 VCC 1 - VRA U15 Blue 9.00
Zo 09/06 VRA U15 Orange - Punjab-Ghausia 1 9.00
Zo 09/06 Qui Vive - VRA U15 Silver 9.00
Zo 09/06 VOC - VRA ZOMI 13.00
Zo 09/06 Dosti 3 - VRA 8 13.00
Zo 09/06 VRA 5 - Qui Vive 2 13.00
Zo 09/06 Qui Vive 3 - VRA 6 13.00
Zo 09/06 VRA 4 - Royal Punjab 13.00
Za 15/06 Cricket Combinatie Brabant - VRA Dames T20 10.00
Za 15/06 VRA 2 - VVV 2 11.00
Za 15/06 Kampong 2 - VRA 3 13.00
Za 15/06 ACC 1 - VRA ZAMI 3 13.30
Za 15/06 VRA ZAMI 1 - Rood en Wit 1 13.30
Za 15/06 VRA ZAMI 2 - Hermes DVS 13.30
Zo 16/06 Carrousel - VRA U9 9.00
Zo 16/06 ACC - VRA U17 9.00
Zo 16/06 VRA U13 Yellow - Qui Vive 9.00
Zo 16/06 VRA U11 Red - Rood en Wit 1 9.00
Zo 16/06 ACC - VRA U11 Green 9.00
Zo 16/06 VRA U15 Blue - Kampong 9.00
Zo 16/06 VOC - VRA U15 Orange 9.00
Zo 16/06 Rood en Wit - VRA U15 Silver 9.00
Zo 16/06 VRA ZOMI - ACC 13.00
Zo 16/06 VRA 8 - Qui Vive 8 13.00
Zo 16/06 Punjab-Ghausia 4 - VRA 5 13.00
Zo 16/06 VRA 6 - Kampong 4 13.00
Zo 16/06 Punjab-Ghausia 5 - VRA 7 13.00
Zo 16/06 Punjab-Ghausia 6 - VRA 4 13.00
Wo 19/06 Qui Vive 1 - VRA LK T20 1 18.00
Wo 19/06 Dosti - VRA LK T20 2 18.00
Za 22/06 VRA U11 Green - Hilversum 2 9.00
Za 22/06 VRA Dames T20 - Ajax 10.00
Za 22/06 HCC 1 - VRA 1 11.00
Za 22/06 VRA 2 - HCC 2 11.00
Za 22/06 HBS 2 - VRA 7 13.00
Za 22/06 Rood en Wit 2 - VRA ZAMI 3 13.30
Za 22/06 VRA ZAMI 2 - Excelsior'20 13.30
Za 22/06 VCC - VRA ZAMI 1 13.30
Zo 23/06 VRA U13 Purple - Gelre 9.00
Zo 23/06 Rood en Wit 2 - VRA U11 Red 9.00
Zo 23/06 VRA U15 Orange - VRA U15 Blue 9.00
Zo 23/06 VRA U15 Silver - VCC 2 9.00
Zo 23/06 VRA U9 - Carrousel 9.00
Zo 23/06 VRA ZOMI - Kampong 13.00
Zo 23/06 VRA 8 - Qui Vive 6 13.00
Zo 23/06 VRA 5 - VVV 4 13.00
Zo 23/06 Salland 2 - VRA 6 13.00
Zo 23/06 VRA 4 - HTCECA 2 13.00
Wo 26/06 VRA LK T20 1 - Rood en Wit 18.00
Wo 26/06 VRA LK T20 2 - VVV 2 18.00
Za 29/06 Excelsior'20 - VRA Dames T20 10.00
Za 29/06 VRA 1 - VCC 1 11.00
Za 29/06 Eindhoven 1 - VRA 2 11.00
Za 29/06 HTCECA 1 - VRA 3 13.00
Za 29/06 VVV - VRA ZAMI 3 13.30
Za 29/06 VRA ZAMI 2 - Kampong 2 13.30
Za 29/06 HCC 1 - VRA ZAMI 1 13.30
Zo 30/06 VCC 2 - VRA U17 9.00
Zo 30/06 Kampong - VRA U13 Yellow 9.00
Zo 30/06 ACC - VRA U13 Purple 9.00
Zo 30/06 Rood en Wit 1 - VRA U11 Green 9.00
Zo 30/06 VRA U11 Red - Hilversum 2 9.00
Zo 30/06 VRA U15 Orange - Kampong 9.00
Zo 30/06 VRA U15 Silver - Bloemendaal 9.00
Zo 30/06 Carrousel - VRA U9 9.00
Zo 30/06 Excelsior'20 - VRA ZOMI 13.00
Zo 30/06 De Kikkers - VRA 5 13.00
Zo 30/06 VRA 6 - ACC 4 13.00
Zo 30/06 VRA 7 - Sparta 2 13.00
Zo 30/06 Concordia 3 - VRA 4 13.00
Zo 30/06 VRA U15 Blue - Punjab-Ghausia 1 13.00
Zo 30/06 VVV 7 - VRA 8 13.00

Juli

Wo 03/07 VRA LK T20 1 - De Kikkers 18.00
Wo 03/07 VRA LK T20 2 - Qui Vive 2 18.00
Za 06/07 Qui Vive - VRA U15 Silver 9.00
Za 06/07 VRA Dames T20 - Kampong 10.00
Za 06/07 VRA 1 - VOC 1 11.00
Za 06/07 VOC 2 - VRA 2 11.00
Za 06/07 VRA 3 - Rood en Wit 2 13.00
Za 06/07 Qui Vive - VRA ZAMI 3 13.30
Za 06/07 Hilversum 2 - VRA ZAMI 2 13.30
Za 06/07 VRA ZAMI 1 - Groen Geel 1 13.30
Zo 07/07 VOC - VRA U17 9.00
Zo 07/07 VRA U11 Green - VRA U 11 Red 9.00
Zo 07/07 VRA U15 Blue - VOC 9.00
Zo 07/07 VCC 1 - VRA U15 Orange 9.00
Zo 07/07 VRA U15 Silver - ACC 9.00
Zo 07/07 Carrousel - VRA U9 9.00
Zo 07/07 Hermes DVS 1 - VRA 1 11.00
Zo 07/07 VRA 2 - Hermes DVS 2 11.00
Zo 07/07 VRA ZOMI - CCG 13.00
Zo 07/07 ACC 5 - VRA 8 13.00
Zo 07/07 VRA 5 - Bijlmer 1 13.00
Zo 07/07 VVV 5 - VRA 6 13.00
Zo 07/07 Qui Vive 4 - VRA 7 13.00
Zo 07/07 VRA 4 - Sparta 3 13.00
Wo 10/07 VVV 1 - VRA LK T20 1 18.00
Wo 10/07 Bijlmer - VRA LK T20 2 18.00
Za 13/07 The Hague All Stars - VRA Dames T20 10.00
Za 13/07 VRA 7 - Concordia 2 13.00
Zo 14/07 Excelsior'20 1 - VRA 1 11.00
Zo 14/07 VRA 2 - Concordia 1 11.00
Zo 14/07 VRA ZOMI - VOC 13.00
Zo 14/07 Quick 2 - VRA 3 13.00
Zo 14/07 VRA 8 - Bloemendaal 3 13.00
Zo 14/07 Dosti 2 - VRA 5 13.00
Zo 14/07 VRA 6 - Hengelo 13.00
Za 20/07 ACC 1 - VRA 1 11.00
Za 20/07 VRA 3 - Ajax 1 13.00
Zo 21/07 VRA 1 - HBS 1 11.00
Zo 21/07 Qui Vive 1 - VRA 2 11.00
Zo 21/07 ACC - VRA ZOMI 13.00
Zo 21/07 Den Helder - VRA 8 13.00
Zo 21/07 VRA 5 - Bloemendaal 2 13.00
Zo 21/07 Hilversum - VRA 6 13.00
Zo 21/07 Excelsior'20 2 - VRA 7 13.00
Zo 21/07 Excelsior'20 2 - VRA 7 13.00
Zo 21/07 VRA 4 - Qui Vive 5 13.00
Wo 24/07 VRA LK T20 1 - Qui Vive 1 18.00
Wo 24/07 VRA LK T20 2 - Dosti 18.00
Za 27/07 VRA ZAMI 3 - Hilversum 1 13.30
Za 27/07 VRA ZAMI 2 - Concordia 13.30
Za 27/07 VRA ZAMI 1 - Wanderers 13.30
Zo 28/07 Qui Vive 5 - VRA 5 13.00
Wo 31/07 Rood en Wit - VRA LK T20 1 18.00
Wo 31/07 VVV 2 - VRA LK T20 2 18.00

Augustus

Za 03/08 Cricket Combinatie Brabant - VRA Dames 12.00
Za 03/08 VRA ZAMI 3 - Bloemendaal 13.30
Za 03/08 Groen Geel 2 - VRA ZAMI 2 13.30
Za 03/08 VRA ZAMI 1 - Hercules 13.30
Zo 04/08 Gelre - VRA ZOMI 13.00
Zo 04/08 VCC 3 - VRA 3 13.00
Zo 04/08 VRA 8 - Dosti 3 13.00
Zo 04/08 Qui Vive 2 - VRA 5 13.00
Zo 04/08 VRA 6 - Qui Vive 3 13.00
Zo 04/08 Royal Punjab - VRA 4 13.00
Wo 07/08 De Kikkers - VRA LK T20 1 18.00
Wo 07/08 Qui Vive 2 - VRA LK T20 2 18.00
Za 10/08 Ajax - VRA Dames 12.00
Za 10/08 VRA 3 - Kampong 2 13.00
Za 10/08 Qui Vive 8 - VRA 8 13.00
Za 10/08 Salland 1 - VRA ZAMI 3 13.30
Za 10/08 VRA ZAMI 2 - ACC 2 13.30
Za 10/08 VRA ZAMI 1 - Kampong 1 13.30
Zo 11/08 VRA 5 - Punjab-Ghausia 4 13.00
Zo 11/08 Kampong 4 - VRA 6 13.00
Zo 11/08 VRA 7 - Punjab-Ghausia 5 13.00
Zo 11/08 VRA 4 - Punjab-Ghausia 6 13.00
Za 17/08 VRA Dames - Groen Geel 12.00
Za 17/08 ACA 1 - VRA 3 13.00
Za 17/08 VRA ZAMI 3 - VVV 13.30
Za 17/08 Rood en Wit 1 - VRA ZAMI 1 13.30
Zo 18/08 VRA ZOMI crossover match / semi finals 13.00
Zo 18/08 Qui Vive 6 - VRA 8 13.00
Zo 18/08 VVV 4 - VRA 5 13.00
Za 24/08 VRA Dames - Kampong 12.00
Za 24/08 VRA 3 - ACA 1 13.00
Za 24/08 Rood en Wit 2 - VRA ZAMI 3 13.30
Za 24/08 Excelsior'20 - VRA ZAMI 2 13.30
Za 24/08 VRA ZAMI 1 - VCC 13.30
Zo 25/08 VRA ZOMI crossover match / finals 13.00
Za 31/08 Finale dag - VRA Dames 12.00
Za 31/08 VRA ZAMI 3 - Qui Vive 13.30
Za 31/08 Kampong - VRA ZAMI 2 13.30

September

Za 07/09 Finale dag - VRA Dames T20 10.00
Za 07/09 VRA ZAMI 2 - VOC 13.30
Zo 08/09 U13 Finals Day 9.00
Zo 08/09 U15 Finals Day 9.00
Zo 08/09 U17 Finals Day 9.00
Zo 08/09 U11 Semi Finals Day 9.00
Zo 15/09 U11 Finals Day 9.00

Onze sponsors

  • Gulpener
  • Voorneman Geenen Notarissen
  • ABN AMRO
  • 1 & 12 Ventures