Schedule 2020

July

Sa 04/07 VRA U9 - Rood en Wit U 9 (2) 09:00
Sa 04/07 VRA U11-1 - ACC U 11 09:00
Sa 04/07 VRA U15 Combiteam with ACC - Bloemendaal U15 09:00
Sa 04/07 Bloemendaal/ Rood en Wit U17 - VRA U17 Combiteam with ACC 09:00
Sa 04/07 VRA Dames - Quick Haag Dames 11:00
Sa 04/07 Introductiedag nieuwe leden 11:00
Sa 04/07 VRA ZAMI 1 - VRA Zami 2 13:30
Su 05/07 VRA 1 - Dosti 1 11:00
Su 05/07 ACC 2 - VRA 2 13:00
Su 05/07 MOP 1 - VRA 3 13:00
Su 05/07 Hercules 2 - VRA 4 13:00
Su 05/07 Qui Vive 4 - VRA 5 13:00
Sa 11/07 VRA U17 Combiteam with ACC - Vrij 00:00
Sa 11/07 Rood & Wit U9(1) - VRA U9 09:00
Sa 11/07 VRA U13 - Rood & Wit U13 09:00
Sa 11/07 VRA U15 Combiteam with ACC - HBS U15 (op ACC) 09:00
Sa 11/07 VRA U11-1 - Rood & Wit U11 09:00
Sa 11/07 Ajax Dames - VRA Dames 13:00
Sa 11/07 VRA ZAMI 1 - HCC Zami 2 13:30
Sa 11/07 Kampong Zami - VRA ZAMI 2 13:30
Su 12/07 VRA 1 - HBS 1 11:00
Su 12/07 HBS 2 - VRA 2 13:00
Su 12/07 HTCECA 1 - VRA 3 13:00
Su 12/07 Quick Nijmegen 2 - VRA 4 13:00
Su 12/07 VRA 5 - ACC 3 13:00
Fr 17/07 Zamigo's - Ondelinge wedstrijd 13:30
Sa 18/07 VRA U9 - Vrij 00:00
Sa 18/07 Bloemendaal U13 - VRA U13 09:00
Sa 18/07 Qui Vive U15 - VRA U15 Combiteam with ACC 09:00
Sa 18/07 Quick Haag U17 - VRA U17 Combiteam with ACC 09:00
Sa 18/07 Qui Vive U11 - VRA U11-1 09:00
Sa 18/07 VRA Dames - VCC Dames 13:00
Sa 18/07 VRA ZAMI 2 - Ajax Zami 2 13:30
Sa 18/07 VRA ZAMI 1 - VOC Zami 1 13:30
Su 19/07 Excelsior 1 - VRA 1 11:00
Su 19/07 VRA 2 - Quick Haag 2 13:00
Su 19/07 VRA 3 - Kampong 2 13:00
Su 19/07 VRA 4 - Kikkers 1 13:00
Su 19/07 VCC 3 - VRA 5 13:00
Sa 25/07 VRA U9 - Bloemendaal U9 09:00
Sa 25/07 VRA U13 - ACC U13 09:00
Sa 25/07 VRA U15 Combiteam with ACC - Kampong U15 09:00
Sa 25/07 VRA U17 Combiteam with ACC - HCC U17 09:00
Sa 25/07 VCC U11 - VRA U11-1 09:00
Sa 25/07 Excelsior Dames - VRA Dames 13:00
Sa 25/07 VRA ZAMI 1 - Ajax Zami 2 13:30
Sa 25/07 VRA ZAMI 2 - H.B.S. Zami 13:30
Su 26/07 HCC 1 - VRA 1 11:00
Su 26/07 VRA 2 - Qui Vive 2 13:00
Su 26/07 Olympia 1 - VRA 3 13:00
Su 26/07 Concordia 3 - VRA 4 13:00
Su 26/07 VRA 5 - Sparta 3 13:00
Su 26/07 Warnica Stars 1 - Kampong 2 13:00
Fr 31/07 ACC T20 - VRA Twenty20 17:30

August

Sa 01/08 VRA U9 - ACC U9 09:00
Sa 01/08 Hilversum/Kampong U13 - VRA U13 09:00
Sa 01/08 Quick Haag U15 - VRA U15 Combiteam with ACC 09:00
Sa 01/08 VCC U17(1) - VRA U17 Combiteam with ACC 09:00
Sa 01/08 Bloemendaal U11 - VRA U11-1 09:00
Sa 01/08 VRA Dames - Groen Geel Dames 13:00
Sa 01/08 HCC Zami 1 - VRA ZAMI 1 13:30
Sa 01/08 Groen Geel Zami - VRA ZAMI 2 13:30
Su 02/08 VRA 1 - VOC 1 11:00
Su 02/08 Bloemendaal 2 - VRA 4 11:00
Su 02/08 VRA 2 - Quick 1988 1 12:00
Su 02/08 Concordia 2 - VRA 3 13:00
Su 02/08 VRA 5 - Kampong 4 13:00
We 05/08 VRA - Half Way Trophyfinaledag 17:30
Fr 07/08 VRA Twenty20 - Kampong T20 17:30
Sa 08/08 VRA U13 - Vrij 00:00
Sa 08/08 Rood & Wit U9(2) - VRA U9 09:00
Sa 08/08 Bloemendaal U15 - VRA U15 Combiteam with ACC 09:00
Sa 08/08 VRA U17 Combiteam with ACC - Excelsior U17 09:00
Sa 08/08 ACC U11 - VRA U11-1 09:00
Sa 08/08 VRA Dames - Kampong Dames 13:00
Sa 08/08 Kampong Zami 1 - VRA ZAMI 1 13:30
Sa 08/08 VRA ZAMI 2 - HCC Zami 1 13:30
Su 09/08 ACC 1 - VRA 1 11:00
Su 09/08 VRA 2 - Rood en Wit 2 13:00
Su 09/08 VRA 3 - Sparta 2 13:00
Su 09/08 Eindhoven 2 - VRA 4 13:00
Su 09/08 VRA 5 - Qui Vive 4 13:00
Tu 11/08 Pro Series 11:00
We 12/08 Summer Cricketkamp 10:00
We 12/08 Pro Series 11:00
Th 13/08 Summer Cricketkamp 10:00
Th 13/08 Pro Series 11:00
Fr 14/08 Summer Cricketkamp 10:00
Fr 14/08 VRA Twenty20 - Groen & Wit T20 17:30
Sa 15/08 Rood & Wit U9(1) - VRA U9 09:00
Sa 15/08 Rood & Wit U13 - VRA U13 09:00
Sa 15/08 HBS U15 - VRA U15 Combiteam with ACC 09:00
Sa 15/08 VCC U17(2) - VRA U17 Combiteam with ACC 09:00
Sa 15/08 Rood & Wit U11 - VRA U11-1 09:00
Sa 15/08 Quick Haag Dames - VRA Dames 13:00
Sa 15/08 Groen Geel Zami - VRA ZAMI 1 13:30
Sa 15/08 Ajax Zami 2 - VRA ZAMI 2 13:30
Su 16/08 VRA 1 - VCC 1 11:00
Su 16/08 Hermes 2 - VRA 2 13:00
Su 16/08 Wanica Star 1 - VRA 3 13:00
Su 16/08 VRA 4 - Kampong 3 13:00
Su 16/08 ACC 3 - VRA 5 13:00
Sa 22/08 VRA U9 - rood en Wit 09:00
Sa 22/08 VRA U13 - Bloemendaal U13 09:00
Sa 22/08 VRA U15 Combiteam with ACC - Qui Vive U15 09:00
Sa 22/08 VRA U17 Combiteam with ACC - Bloemendaal/Rood & Wit U17 09:00
Sa 22/08 VRA U11-1 - Qui Vive U11 09:00
Sa 22/08 Rood en Wit Dames - VRA Dames 13:00
Sa 22/08 VRA ZAMI 1 - Groen Geel Zami 13:30
Sa 22/08 VRA ZAMI 2 - Beating Bats Zami 13:30
Su 23/08 Sparta 1 - VRA 1 11:00
Su 23/08 VRA 3 - MOP 1 13:00
Su 23/08 VRA 4 - Hercules 2 13:00
Su 23/08 VRA 5 - VCC 3 13:00
Sa 29/08 VRA U17 Combiteam with ACC - Vrij 00:00
Sa 29/08 Bloemendaal U9 - VRA U9 09:00
Sa 29/08 ACC U13 - VRA U13 09:00
Sa 29/08 Kampong U15 - VRA U15 Combiteam with ACC 09:00
Sa 29/08 Dames finaledag T20 09:30
Sa 29/08 VRA Twenty20 - Punjab T20 17:00
Su 30/08 VRA U11-1 - VCC U11 09:00
Su 30/08 VRA 1 - Punjab 1 11:00
Su 30/08 VRA 3 - VRA 2 13:00

September

Sa 05/09 VRA ZAMI 2 - VRA Zami 1 13:30
Su 06/09 VRA U13 - Hilversum/Kampopng U13 09:00
Su 06/09 VRA U15 Combiteam with ACC - Quick Haag U15 09:00
Su 06/09 VRA U17 Combiteam with ACC - Quick Haag U17 09:00
Su 06/09 VRA U11-1 - Bloemendaal U11 09:00
Su 06/09 Kampong 4 - VRA 5 13:00
Sa 12/09 VRA 2 Twenty20 - Rood & Wit XI 15:00
Su 13/09 VRA U17 Combiteam with ACC - Bloemendaal/Rood& Wit U17 09:00
Su 13/09 VRA 2 - VVV 13:00
Fr 25/09 VRA XI - ACC XI 10:00
Sa 26/09 VRA XI - ACC XI 10:00
Su 27/09 VRA XI - ACC XI 10:00

November

Fr 20/11 Algemene Ledenvergadering 2020, Deel 1 20:00
Fr 27/11 Algemene Ledenvergadering 2020, Deel 2 20:00

Onze sponsors

  • Gulpener
  • Voorneman Geenen Notarissen
  • ABN AMRO
  • 1 & 12 Ventures