Schedule 2019

April

Fr 12/04 VRA - Bagenalstown 12:00
Sa 13/04 VRA - Bagenalstown & Siri CC 11:00
Su 14/04 VRA 1 - Nederlands U18 12:00
Fr 19/04 Qui Vive 5 - VRA 3 13:00
Sa 20/04 VRA 1 - HBS 1 12:00
Su 21/04 VRA 2 - Eindhoven 12:00
Th 25/04 Algemene Ledenvergadering 19:30
Sa 27/04 Zami - Zami Tournament 12:00
Su 28/04 VRA Dames - Touring Team Ireland 12:00
Su 28/04 VRA 1 - VRA 2 12:00

May

Sa 04/05 VRA 2 - Eindhoven 11:00
Sa 04/05 VRA Dames - Kampong Dames 11:00
Sa 04/05 Kampong Zami - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 04/05 HCC Zami - VRA ZAMI 1 13:30
Su 05/05 ACC 1 - VRA 1 11:00
Su 05/05 VRA 4 - HBS 3 13:00
Sa 11/05 VRA 1 - VOC 1 11:00
Sa 11/05 Qui Vive 1 - VRA 2 11:00
Sa 11/05 VOC Dames - VRA Dames T20 11:00
Sa 11/05 VRA ZAMI 2 - VRA ZAMI 1 13:30
Su 12/05 VRA 3 - Eindhoven 2 12:00
Su 12/05 VRA 4 - Centurion 2 13:00
Su 12/05 VRA 5 - Qui Vive 6 13:00
Sa 18/05 VRA 2 - Concordia 1 11:00
Sa 18/05 HCC 1 - VRA 1 13:00
Sa 18/05 VRA ZAMI 1 - Kampong ZAMI 13:30
Sa 18/05 VRA ZAMI 2 - Rood en Wit ZAMI 13:30
Su 19/05 Wanica Stars 2 - VRA 4 13:00
Su 19/05 Bloemendaal 3 - VRA 5 13:00
Fr 24/05 Zamigo's - Harbledown CC 13:30
Sa 25/05 VRA Dames - Groen Geel Dames 10:00
Sa 25/05 VRA 1 - HBS 1 11:00
Sa 25/05 Ajax 1 - VRA 2 11:00
Sa 25/05 VRA ZAMI 2 - Hercules Zami 13:30
Sa 25/05 VRA ZAMI 1 - Groen Geel Zami 13:30
Su 26/05 VRA 3 - Kampong 3 13:00
Su 26/05 VRA 4 - HT CECA 2 13:00
Su 26/05 VRA 5 - Ajax 2 13:00
Th 30/05 Quick Haag Dames - VRA Dames 10:00
Th 30/05 VRA 2 - HCC 2 11:00
Th 30/05 Dosti 1 - VRA 1 11:00

June

Sa 01/06 VRA Dames - VCC Dames 10:00
Sa 01/06 VRA 2 - Punjab 2 11:00
Sa 01/06 Sparta 1 - VRA 1 11:00
Sa 01/06 VRA ZAMI 2 - Ajax Zami 13:30
Sa 01/06 VRA ZAMI 1 - HCC Zami 13:30
Su 02/06 VRA 3 - Concordia 3 13:00
Su 02/06 HBS 3 - VRA 4 13:00
Su 02/06 ACC 3 - VRA 5 13:00
Sa 08/06 VRA Dames - Excelsior Dames 10:00
Sa 08/06 VRA 1 - Quick Haag 1 11:00
Sa 08/06 Centurions CC 1 - VRA 2 11:00
Sa 08/06 VRA ZAMI 2 - Kampong Zami 13:30
Sa 08/06 VRA ZAMI 1 - Rood en Wit Zami 13:30
Su 09/06 VRA 4 - Hercules 2 13:00
Su 09/06 VRA 5 - Dosti 3 13:00
Su 09/06 Wanica Stars 1 - VRA 3 13:00
Mo 10/06 VRA 2 - VVV 2 11:00
Mo 10/06 VCC 1 - VRA 1 11:00
Fr 14/06 Bloemendaal Twenty20 - VRA Twenty20 17:00
Sa 15/06 VRA Dames - Ajax Dames 10:00
Sa 15/06 VRA 1 - Quick Haag 1 11:00
Sa 15/06 Excelsior 2 - VRA 2 11:00
Sa 15/06 Ajax Zami - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 15/06 Rood en Wit Zami - VRA ZAMI 1 13:30
Su 16/06 VRA 3 - Den Helder 1 13:00
Su 16/06 Centurion 2 - VRA 4 13:00
Su 16/06 Qui Vive 6 - VRA 5 13:00
Sa 22/06 Rood en Wit Dames - VRA Dames 10:00
Sa 22/06 HCC Zami - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 22/06 Ajax Zami - VRA ZAMI 1 13:30
Su 23/06 VRA 1 - ACC 1 11:00
Su 23/06 Eindhoven 1 - VRA 2 11:00
Su 23/06 VRA 4 - Wanica Stars 2 13:00
Su 23/06 VRA 5 - Bloemendaal 3 13:00
Su 23/06 Bloemendaal 2 - VRA 3 13:00
Fr 28/06 VRA Twenty20 - Groen Geel Twenty20 17:00
Sa 29/06 Ajax Dames - VRA Dames 13:00
Sa 29/06 Groen Geel Zami - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 29/06 Hercules Zami - VRA ZAMI 1 13:30
Su 30/06 VRA 2 - Qui Vive 1 11:00
Su 30/06 VOC 1 - VRA 1 11:00
Su 30/06 Eindhoven 2 - VRA 3 13:00
Su 30/06 HT CECA 2 - VRA 4 13:00
Su 30/06 Ajax 2 - VRA 5 13:00

July

Sa 06/07 Groen Geel Zami - VRA ZAMI 1 13:30
Sa 06/07 Rood en Wit Zami - VRA ZAMI 2 13:30
Su 07/07 VRA 1 - HHC 1 11:00
Su 07/07 Concordia 1 - VRA 2 11:00
Su 07/07 VRA 3 - Qui Vive 5 13:00
Su 07/07 VRA 5 - ACC 3 13:00
Fr 12/07 Rood en Wit Twenty20 - VRA Twenty20 17:00
Sa 13/07 VRA Dames - Rood en Wit Dames 13:00
Sa 13/07 VRA ZAMI 1 - Ajax Zami 13:30
Sa 13/07 VRA ZAMI 2 - Groen Geel Zami 13:30
Su 14/07 VRA 2 - Ajax 1 11:00
Su 14/07 HBS 1 - VRA 1 11:00
Su 14/07 Kampong 3 - VRA 3 13:00
Su 14/07 Hercules 2 - VRA 4 13:00
Su 14/07 Dosti 3 - VRA 5 13:00
Sa 20/07 Quick Haag Dames - VRA Dames 13:00
Sa 20/07 VRA ZAMI 1 - Hercules Zami 13:30
Sa 20/07 VRA ZAMI 2 - HCC Zami 13:30
Su 21/07 VRA 1 - Dosti 1 11:00
Su 21/07 HCC 2 - VRA 2 11:00
Su 21/07 VRA 4 - Centurion 2 13:00
Su 21/07 VRA 5 - Qui Vive 6 13:00
Su 21/07 Concordia 3 - VRA 3 13:00
Mo 29/07 Zamigo's - Galah CC 13:30

August

Sa 03/08 Combi Dames - VRA Dames 13:00
Su 04/08 VRA 1 - Sparta 1 11:00
Su 04/08 Punjab 2 - VRA 2 11:00
Su 04/08 VRA 3 - Wanica Stars 1 13:00
Su 04/08 Wanica Stars 2 - VRA 4 13:00
Su 04/08 Bloemendaal 3 - VRA 5 13:00
Th 08/08 Zamigo's - Diggers CC 13:30
Fr 09/08 Zamigo's - Crocodiles CC 13:30
Fr 09/08 VRA Twenty20 - ACC Twenty20 17:00
Sa 10/08 VRA Dames - Groen Geel Dames 13:00
Sa 10/08 VRA 5 - Ajax 2 13:00
Sa 10/08 Hercules Zami - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 10/08 VRA ZAMI 1 - Crocodiles CC 13:30
Su 11/08 VRA 2 - Centurions CC 1 11:00
Su 11/08 Quick Haag 1 - VRA 1 11:00
Su 11/08 VRA 4 - HT CECA 2 13:00
Su 11/08 Den Helder 1 - VRA 3 13:00
Sa 17/08 VRA ZAMI 1 - VRA ZAMI 2 13:30
Su 18/08 VRA 1 - VCC 1 11:00
Su 18/08 VVV 2 - VRA 2 11:00
Su 18/08 VRA 3 - Bloemendaal 2 13:00
Su 18/08 HBS 3 - VRA 4 13:00
Su 18/08 ACC 3 - VRA 5 13:00
Sa 24/08 Kampong Zami - VRA ZAMI 1 13:30
Su 25/08 VRA 2 - Excelsior 2 11:00
Su 25/08 Excelsior 1 - VRA 1 11:00

September

Fr 06/09 Zamigo's - Branscome CC 13:30

Onze sponsors

  • Gulpener
  • Voorneman Geenen Notarissen
  • ABN AMRO
  • 1 & 12 Ventures