Schedule 2024

April

Sa 20/04 HBS - VRA Twenty20 16:00
Su 21/04 Groen & Wit - VRA 2 Twenty20 10:00
Su 21/04 Hercules - VRA 2 Twenty20 13:30
Su 28/04 VRA Twenty20 - Sparta 1888 10:00
Su 28/04 T20 Sparta 1888 - Hermes DVS 13:30
Su 28/04 VRA Twenty20 - Hermes DVS 17:00

May

Sa 04/05 Rood en Wit - VRA Dames T20 10:00
Sa 04/05 Punjab - VRA Twenty20 10:00
Sa 04/05 VRA 2 Twenty20 - VVV 2 10:00
Sa 04/05 Salland - VRA Twenty20 13:30
Sa 04/05 VOC - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 04/05 Groen Geel 1 - VRA ZAMI 1 13:30
Su 05/05 VRA U9 - Carrousel 09:00
Su 05/05 Quick - VRA U17 09:00
Su 05/05 VRA U13 Yellow - Salland 1 09:00
Su 05/05 Hilversum - VRA U13 Purple 09:00
Su 05/05 ACC - VRA U11 Red 09:00
Su 05/05 VRA U15 Blue - VCC 1 09:00
Su 05/05 Punjab-Ghausia 1 - VRA U15 Orange 09:00
Su 05/05 VRA ZOMI - Gelre 13:00
Su 05/05 VRA 6 - Salland 2 13:00
Su 05/05 HTCECA 2 - VRA 4 13:00
Th 09/05 VRA U15 Silver - Rood en Wit 09:00
Th 09/05 VOC - VRA Twenty20 10:00
Th 09/05 Concordia - VRA 2 Twenty20 10:00
Th 09/05 VRA 7 - HBS 2 13:00
Th 09/05 VCC - VRA Twenty20 13:30
Th 09/05 Eindhoven - VRA 2 Twenty20 13:30
Sa 11/05 VRA U15 Orange - VOC 09:00
Sa 11/05 VRA Dames T20 - VCC 10:00
Sa 11/05 VRA Twenty20 - Excelsior '20 11:00
Sa 11/05 VRA 3 - HTCECA 1 13:00
Sa 11/05 ACC 2 - VRA 2 Twenty20 13:30
Sa 11/05 Hilversum 1 - VRA ZAMI 3 13:30
Sa 11/05 Hermes DVS - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 11/05 VRA ZAMI 1 - HCC 1 14:30
Su 12/05 Carrousel - VRA U9 09:00
Su 12/05 VRA U17 - ACC 09:00
Su 12/05 VRA U13 Purple - Qui Vive 09:00
Su 12/05 Rood en Wit 2 - VRA U11 Red 09:00
Su 12/05 VRA U11 Green - ACC 09:00
Su 12/05 Kampong - VRA U15 Blue 09:00
Su 12/05 Rood en Wit - VRA U13 Yellow 11:30
Su 12/05 Kampong - VRA ZOMI 13:00
Su 12/05 VRA 8 - VVV 7 13:00
Su 12/05 VRA 5 - De Kikkers 13:00
Su 12/05 ACC 4 - VRA 6 13:00
Su 12/05 Sparta 2 - VRA 7 13:00
Su 12/05 VRA 4 - Concordia 3 13:00
Su 12/05 HCC - VRA Twenty20 16:30
Sa 18/05 VRA 2 Twenty20 - HCC 2 10:00
Sa 18/05 Rood en Wit 2 - VRA 3 13:00
Sa 18/05 Wanderers - VRA ZAMI 1 13:30
Sa 18/05 VRA ZAMI 3 - ACC 1 13:30
Sa 18/05 VRA Dames T20 - HCC 14:00
Su 19/05 Carrousel - VRA U9 09:00
Su 19/05 Hermes DVS - VRA U17 09:00
Su 19/05 VRA U13 Yellow - VRA U13 Purple 09:00
Su 19/05 VRA U11 Red - Rood en Wit 2 09:00
Su 19/05 Hilversum 2 - VRA U11 Green 09:00
Su 19/05 VRA U15 Blue - VRA U15 Orange 09:00
Su 19/05 Bijlmer 1 - VRA 5 13:00
Su 19/05 VRA 6 - VVV 5 13:00
Su 19/05 VRA 7 - Qui Vive 4 13:00
Su 19/05 Sparta 3 - VRA 4 13:00
Mo 20/05 VRA U17 - Hermes DVS 09:00
Mo 20/05 VCC 2 - VRA U15 Silver 09:00
Mo 20/05 Punjab-Ghausia 2 - VRA 2 Twenty20 10:00
Mo 20/05 VRA 8 - ACC 5 13:00
Mo 20/05 Hermes DVS 2 - VRA 2 Twenty20 16:00
Fr 24/05 VRA U11 Red - VRA U11 Green 17:00
Sa 25/05 VRA Dames T20 - Quick 10:00
Sa 25/05 Concordia - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 25/05 Ajax - VRA ZAMI 1 13:30
Su 26/05 VRA U17 - VCC 2 09:00
Su 26/05 VRA U13 Purple - Kampong 09:00
Su 26/05 Gelre - VRA U13 Purple 09:00
Su 26/05 VRA U11 Green - Rood en Wit 1 09:00
Su 26/05 Hilversum 2 - VRA U11 Red 09:00
Su 26/05 Punjab-Ghausia 1 - VRA U15 Blue 09:00
Su 26/05 Kampong - VRA U15 Orange 09:00
Su 26/05 Bloemendaal - VRA U15 Silver 09:00
Su 26/05 T20 Finals Day 10:00
Su 26/05 Hengelo - VRA 6 11:30
Su 26/05 Bloemendaal 3 - VRA 8 13:00
Su 26/05 VRA ZOMI - Excelsior'20 13:30

June

Sa 01/06 VRA U15 Orange - VCC 1 09:00
Sa 01/06 Sparta 1 - VRA 1 11:00
Sa 01/06 VRA 2 - Punjab-Ghausia 2 11:00
Sa 01/06 VRA 8 - Den Helder 12:00
Sa 01/06 Ajax 1 - VRA 3 13:00
Sa 01/06 Bloemendaal - VRA ZAMI 3 13:30
Sa 01/06 VRA ZAMI 2 - Groen Geel 2 13:30
Sa 01/06 Hercules - VRA ZAMI 1 13:30
Su 02/06 Carrousel - VRA U9 09:00
Su 02/06 Carrousel - VRA U9 09:00
Su 02/06 VRA U13 Yellow - ACC 09:00
Su 02/06 VRA U13 Purple - Salland 1 09:00
Su 02/06 Rood en Wit 2 - VRA U11 Green 09:00
Su 02/06 VOC - VRA U15 Blue 09:00
Su 02/06 ACC - VRA U15 Silver 09:00
Su 02/06 CCG - VRA ZOMI 13:00
Su 02/06 Bloemendaal 2 - VRA 5 13:00
Su 02/06 VRA 6 - Hilversum 13:00
Su 02/06 VRA 7 - Excelsior'20 2 13:00
Su 02/06 VRA U17 - VOC 13:00
Su 02/06 Hercules 2 - VRA 4 15:00
We 05/06 VRA LK T20 1 - VVV 1 18:00
We 05/06 VRA LK T20 2 - Bijlmer 18:00
Fr 07/06 VRA ZAMI 2 - Hilversum 2 18:30
Sa 08/06 VRA U17 - Quick 09:00
Sa 08/06 VRA Dames T20 - Groen Geel 10:00
Sa 08/06 VRA 1 - Punjab 1 11:00
Sa 08/06 ACC 2 - VRA 2 11:00
Sa 08/06 VRA 3 - VCC 3 13:00
Sa 08/06 VRA ZAMI 3 - Salland 1 13:30
Sa 08/06 ACC 2 - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 08/06 Kampong 1 - VRA ZAMI 1 13:30
Su 09/06 Carrousel - VRA U9 09:00
Su 09/06 Hilversum - VRA U13 Yellow 09:00
Su 09/06 Rood en Wit - VRA U13 Purple 09:00
Su 09/06 VRA U11 Green - Rood en Wit 2 09:00
Su 09/06 VRA U11 Red - ACC 09:00
Su 09/06 VCC 1 - VRA U15 Blue 09:00
Su 09/06 VRA U15 Orange - Punjab-Ghausia 1 09:00
Su 09/06 Qui Vive - VRA U15 Silver 09:00
Su 09/06 VOC - VRA ZOMI 13:00
Su 09/06 Dosti 3 - VRA 8 13:00
Su 09/06 VRA 5 - Qui Vive 2 13:00
Su 09/06 Qui Vive 3 - VRA 6 13:00
Su 09/06 VRA 4 - Royal Punjab 13:00
Sa 15/06 Cricket Combinatie Brabant - VRA Dames T20 10:00
Sa 15/06 VRA 2 - VVV 2 11:00
Sa 15/06 Kampong 2 - VRA 3 13:00
Sa 15/06 ACC 1 - VRA ZAMI 3 13:30
Sa 15/06 VRA ZAMI 1 - Rood en Wit 1 13:30
Sa 15/06 VRA ZAMI 2 - Hermes DVS 13:30
Su 16/06 Carrousel - VRA U9 09:00
Su 16/06 ACC - VRA U17 09:00
Su 16/06 VRA U13 Yellow - Qui Vive 09:00
Su 16/06 ACC - VRA U11 Green 09:00
Su 16/06 VRA U15 Blue - Kampong 09:00
Su 16/06 VOC - VRA U15 Orange 09:00
Su 16/06 Rood en Wit - VRA U15 Silver 09:00
Su 16/06 VRA ZOMI - ACC 13:00
Su 16/06 VRA 8 - Qui Vive 8 13:00
Su 16/06 Punjab-Ghausia 4 - VRA 5 13:00
Su 16/06 VRA 6 - Kampong 4 13:00
Su 16/06 Punjab-Ghausia 5 - VRA 7 13:00
Su 16/06 Punjab-Ghausia 6 - VRA 4 13:00
We 19/06 Qui Vive 1 - VRA LK T20 1 18:00
We 19/06 Dosti - VRA LK T20 2 18:00
Sa 22/06 VRA U11 Green - Hilversum 2 09:00
Sa 22/06 VRA Dames T20 - Ajax 10:00
Sa 22/06 HCC 1 - VRA 1 11:00
Sa 22/06 VRA 2 - HCC 2 11:00
Sa 22/06 HBS 2 - VRA 7 13:00
Sa 22/06 Rood en Wit 2 - VRA ZAMI 3 13:30
Sa 22/06 VRA ZAMI 2 - Excelsior'20 13:30
Sa 22/06 VCC - VRA ZAMI 1 13:30
Su 23/06 VRA U13 Purple - Gelre 09:00
Su 23/06 Rood en Wit 2 - VRA U11 Red 09:00
Su 23/06 VRA U15 Orange - VRA U15 Blue 09:00
Su 23/06 VRA U15 Silver - VCC 2 09:00
Su 23/06 VRA U9 - Carrousel 09:00
Su 23/06 VRA ZOMI - Kampong 13:00
Su 23/06 VRA 8 - Qui Vive 6 13:00
Su 23/06 VRA 5 - VVV 4 13:00
Su 23/06 Salland 2 - VRA 6 13:00
Su 23/06 VRA 4 - HTCECA 2 13:00
We 26/06 VRA LK T20 1 - Rood en Wit 18:00
We 26/06 VRA LK T20 2 - VVV 2 18:00
Sa 29/06 VRA U15 Orange - Kampong 09:00
Sa 29/06 Excelsior'20 - VRA Dames T20 10:00
Sa 29/06 VRA 1 - VCC 1 11:00
Sa 29/06 Eindhoven 1 - VRA 2 11:00
Sa 29/06 VVV - VRA ZAMI 3 13:30
Sa 29/06 VRA ZAMI 2 - Kampong 2 13:30
Sa 29/06 HCC 1 - VRA ZAMI 1 13:30
Su 30/06 VCC 2 - VRA U17 09:00
Su 30/06 Kampong - VRA U13 Yellow 09:00
Su 30/06 ACC - VRA U13 Purple 09:00
Su 30/06 Rood en Wit 1 - VRA U11 Green 09:00
Su 30/06 VRA U11 Red - Hilversum 2 09:00
Su 30/06 VRA U15 Silver - Bloemendaal 09:00
Su 30/06 Carrousel - VRA U9 09:00
Su 30/06 Excelsior'20 - VRA ZOMI 13:00
Su 30/06 De Kikkers - VRA 5 13:00
Su 30/06 VRA 6 - ACC 4 13:00
Su 30/06 VRA 7 - Sparta 2 13:00
Su 30/06 Concordia 3 - VRA 4 13:00
Su 30/06 VRA U15 Blue - Punjab-Ghausia 1 13:00
Su 30/06 VVV 7 - VRA 8 13:00

July

We 03/07 VRA LK T20 1 - De Kikkers 18:00
We 03/07 VRA LK T20 2 - Qui Vive 2 18:00
Sa 06/07 VRA U11 Red - Rood en Wit 1 09:00
Sa 06/07 Qui Vive - VRA U15 Silver 09:00
Sa 06/07 VRA Dames T20 - Kampong 10:00
Sa 06/07 VRA 1 - VOC 1 11:00
Sa 06/07 VOC 2 - VRA 2 11:00
Sa 06/07 VRA 3 - Rood en Wit 2 13:00
Sa 06/07 Qui Vive - VRA ZAMI 3 13:30
Sa 06/07 Hilversum 2 - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 06/07 VRA ZAMI 1 - Groen Geel 1 13:30
Su 07/07 VOC - VRA U17 09:00
Su 07/07 VRA U11 Green - VRA U 11 Red 09:00
Su 07/07 VRA U15 Blue - VOC 09:00
Su 07/07 VCC 1 - VRA U15 Orange 09:00
Su 07/07 VRA U15 Silver - ACC 09:00
Su 07/07 Carrousel - VRA U9 09:00
Su 07/07 Hermes DVS 1 - VRA 1 11:00
Su 07/07 VRA 2 - Hermes DVS 2 11:00
Su 07/07 VRA ZOMI - CCG 13:00
Su 07/07 ACC 5 - VRA 8 13:00
Su 07/07 VRA 5 - Bijlmer 1 13:00
Su 07/07 VVV 5 - VRA 6 13:00
Su 07/07 Qui Vive 4 - VRA 7 13:00
We 10/07 VVV 1 - VRA LK T20 1 18:00
We 10/07 Bijlmer - VRA LK T20 2 18:00
Sa 13/07 The Hague All Stars - VRA Dames T20 10:00
Sa 13/07 VRA 7 - Concordia 2 13:00
Su 14/07 Excelsior'20 1 - VRA 1 11:00
Su 14/07 VRA 2 - Concordia 1 11:00
Su 14/07 Quick 2 - VRA 3 11:00
Su 14/07 VRA ZOMI - VOC 13:00
Su 14/07 VRA 8 - Bloemendaal 3 13:00
Su 14/07 Dosti 2 - VRA 5 13:00
Su 14/07 VRA 6 - Hengelo 13:00
Sa 20/07 ACC 1 - VRA 1 11:00
Sa 20/07 VRA 3 - Ajax 1 13:00
Su 21/07 VRA 1 - HBS 1 11:00
Su 21/07 Qui Vive 1 - VRA 2 11:00
Su 21/07 ACC - VRA ZOMI 13:00
Su 21/07 Den Helder - VRA 8 13:00
Su 21/07 VRA 5 - Bloemendaal 2 13:00
Su 21/07 Hilversum - VRA 6 13:00
Su 21/07 Excelsior'20 2 - VRA 7 13:00
Su 21/07 Excelsior'20 2 - VRA 7 13:00
Su 21/07 VRA 4 - Qui Vive 5 13:00
We 24/07 VRA LK T20 1 - Qui Vive 1 18:00
We 24/07 VRA LK T20 2 - Dosti 18:00
Sa 27/07 VRA ZAMI 3 - Hilversum 1 13:30
Sa 27/07 VRA ZAMI 2 - Concordia 13:30
Sa 27/07 VRA ZAMI 1 - Wanderers 13:30
Su 28/07 Qui Vive 5 - VRA 5 13:00
We 31/07 Rood en Wit - VRA LK T20 1 18:00
We 31/07 VVV 2 - VRA LK T20 2 18:00

August

Sa 03/08 Cricket Combinatie Brabant (@MOP) - VRA Dames 10:00
Sa 03/08 VRA ZAMI 3 - Bloemendaal 13:30
Sa 03/08 Groen Geel 2 - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 03/08 VRA ZAMI 1 - Hercules 13:30
Su 04/08 Gelre - VRA ZOMI 13:00
Su 04/08 VCC 3 - VRA 3 13:00
Su 04/08 VRA 8 - Dosti 3 13:00
Su 04/08 Qui Vive 2 - VRA 5 13:00
Su 04/08 VRA 6 - Qui Vive 3 13:00
Su 04/08 Royal Punjab - VRA 4 13:00
We 07/08 De Kikkers - VRA LK T20 1 18:00
We 07/08 Qui Vive 2 - VRA LK T20 2 18:00
Sa 10/08 Ajax - VRA Dames 12:00
Sa 10/08 VRA 3 - Kampong 2 13:00
Sa 10/08 Qui Vive 8 - VRA 8 13:00
Sa 10/08 Salland 1 - VRA ZAMI 3 13:30
Sa 10/08 VRA ZAMI 2 - ACC 2 13:30
Sa 10/08 VRA ZAMI 1 - Kampong 1 13:30
Su 11/08 VRA 5 - Punjab-Ghausia 4 13:00
Su 11/08 Kampong 4 - VRA 6 13:00
Su 11/08 VRA 7 - Punjab-Ghausia 5 13:00
Su 11/08 VRA 4 - Punjab-Ghausia 6 13:00
Sa 17/08 VRA 3 - Quick 2 11:00
Sa 17/08 VRA Dames - Groen Geel 12:00
Sa 17/08 ACA 1 - VRA 3 13:00
Sa 17/08 VRA ZAMI 3 - VVV 13:30
Sa 17/08 Rood en Wit 1 - VRA ZAMI 1 13:30
Su 18/08 VRA ZOMI crossover match / semi finals 13:00
Su 18/08 Qui Vive 6 - VRA 8 13:00
Su 18/08 VVV 4 - VRA 5 13:00
Su 18/08 VRA 4 - Hercules 2 13:00
Sa 24/08 VRA Dames - Kampong 12:00
Sa 24/08 VRA 3 - ACA 1 13:00
Sa 24/08 Rood en Wit 2 - VRA ZAMI 3 13:30
Sa 24/08 Excelsior'20 - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 24/08 VRA ZAMI 1 - VCC 13:30
Su 25/08 VRA ZOMI crossover match / finals 13:00
Su 25/08 VRA 5 - Dosti 2 13:00
Su 25/08 Concordia 2 - VRA 7 13:00
Su 25/08 VRA 4 - Sparta 3 13:00
Sa 31/08 Finale dag - VRA Dames 12:00
Sa 31/08 HTCECA 1 - VRA 3 13:00
Sa 31/08 VRA ZAMI 1 - Ajax 13:30
Sa 31/08 VRA ZAMI 3 - Qui Vive 13:30
Sa 31/08 Kampong - VRA ZAMI 2 13:30

September

Sa 07/09 Finale dag - VRA Dames T20 10:00
Sa 07/09 VRA ZAMI 2 - VOC 13:30
Su 08/09 U13 Finals Day 09:00
Su 08/09 U15 Finals Day 09:00
Su 08/09 U17 Finals Day 09:00
Su 08/09 U11 Semi Finals Day 09:00
Su 15/09 U11 Finals Day 09:00

Onze sponsors

  • Gulpener
  • Voorneman Geenen Notarissen
  • ABN AMRO
  • 1 & 12 Ventures