Schedule 2018

April

Sa 07/04 VRA Opbouwdag 2018 11:00
Sa 14/04 Zamigo's - Zamigo's 15:00
Su 15/04 Almere Alligators - VRA 2 12:00
We 18/04 ALV KNCB 19:30
Sa 21/04 VRA 1 - HBS 1 12:00
Sa 21/04 ACC - VRA 2 12:00
Su 22/04 VRA 4 - VVV 2 12:00
Sa 28/04 VRA 1 - HCC 1 12:00
Su 29/04 VRA - Shepway Stragglers (touring team) 11:00
Su 29/04 Kampong - VRA 4 12:00
Mo 30/04 Dutch Lions U12 en U13 trials 09:30

May

Sa 05/05 VRA Dames T20 - Ajax 10:00
Sa 05/05 VRA 1 - Quick Haag 1 11:00
Sa 05/05 VRA ZAMI 2 - VRA ZAMI 1 13:30
Su 06/05 Kampong - VRA 2 12:00
Su 06/05 VRA 5 - Bloemendaal 2 13:00
Th 10/05 Excelsior'20 1 - VRA 1 11:00
Th 10/05 VRA 3 - Den Helder 1 11:00
Th 10/05 VRA 2 - Rood en Wit 2 12:00
Th 10/05 Hermes DVS 2 - VRA 4 13:00
Sa 12/05 Kampong - VRA Dames T20 10:00
Sa 12/05 VRA 1 - ACC 1 11:00
Sa 12/05 HBS 2 - VRA 2 12:00
Sa 12/05 VRA ZAMI 1 - Punjab 13:30
Sa 12/05 VRA ZAMI 2 - VCC 13:30
Su 13/05 ACC - VRA U9 09:00
Su 13/05 VRA U17 - Quick Haag (op VRA) 09:00
Su 13/05 U11 Harde Bal - ACC 09:00
Su 13/05 VRA U13 - ACC 09:00
Su 13/05 VRA 3 - Concordia 3 13:00
Su 13/05 VRA 4 - Concordia 2 13:00
Su 13/05 ACC 3 - VRA 5 13:00
Th 17/05 VRA Voorjaarsvergadering 2018 20:00
Sa 19/05 VRA Dames T20 - Germany 10:00
Sa 19/05 Sparta 1 - VRA 1 11:00
Sa 19/05 VRA 2 - Qui Vive 3 12:00
Sa 19/05 VRA ZAMI 2 - Ajax 13:30
Sa 19/05 VRA ZAMI 1 - HCC 3 13:30
Su 20/05 VRA U17 - Kampong (op VRA) 09:00
Su 20/05 Kampong - U11 Harde Bal 09:00
Su 20/05 VRA U13 - VCC 09:00
Su 20/05 Qui Vive - VRA U9 09:00
Su 20/05 Dosti 3 - VRA 3 13:00
Su 20/05 VRA 5 - Ajax 2 13:00
Su 20/05 Qui Vive 4 - VRA 4 13:30
Mo 21/05 VRA 1 - HBS 1 11:00
Mo 21/05 Olympia 1 - VRA 2 12:00
We 23/05 Seafarers - Hurricanes 11:00
Th 24/05 Seafarers - Hurricanes 11:00
Sa 26/05 Rood en Wit - VRA Dames T20 10:00
Sa 26/05 Punjab 1 - VRA 1 11:00
Sa 26/05 VRA ZAMI 1 - VRIJ 13:30
Sa 26/05 VRA ZAMI 2 - Punjab 13:30
Su 27/05 VCC - VRA U17 09:00
Su 27/05 U11 Harde Bal - Bloemendaal 09:00
Su 27/05 Ajax - VRA U13 09:00
Su 27/05 VRA U9 - Bloemendaal 2 09:00
Su 27/05 VRA 3 - Qui Vive 5 13:00
Su 27/05 VRA 4 - Punjab 3 13:00
Su 27/05 Qui Vive 6 - VRA 5 13:00

June

Sa 02/06 VRA Dames T20 - Halve finale T20 10:00
Sa 02/06 VRA 1 - HCC 1 11:00
Sa 02/06 VRA 2 - Kampong 2 12:00
Sa 02/06 Ajax - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 02/06 Punjab - VRA ZAMI 1 13:30
Sa 02/06 VRA Dames T20 - Finale T20 15:00
Su 03/06 VRA U17 - Excelsior'20 (op ACC) 09:00
Su 03/06 U11 Harde Bal - VRIJ 09:00
Su 03/06 VRA U13 - HBS 09:00
Su 03/06 Rood en Wit - VRA U9 09:00
Su 03/06 Kikkers 1 - VRA 3 13:00
Su 03/06 Sparta 2 - VRA 4 13:00
Su 03/06 VRA 5 - Almere 2 13:00
Sa 09/06 VRA Dames - VOC 10:00
Sa 09/06 VRA 1 - Dosti 1 11:00
Sa 09/06 ACC 2 - VRA 2 12:00
Sa 09/06 VRA ZAMI 2 - Concordia 13:30
Su 10/06 HCC - VRA U17 09:00
Su 10/06 U11 Harde Bal - Rood en Wit 09:00
Su 10/06 VRA U13 - Kampong 09:00
Su 10/06 VRA U9 - Bloemendaal 1 09:30
Su 10/06 VRA 3 - Kampong 3 13:00
Su 10/06 VRA 4 - MOP 1 13:00
Su 10/06 Bloemendaal 2 - VRA 5 13:00
Su 10/06 VRA Twenty20 - Bloemendaal 14:00
Su 10/06 VRA Twenty20 - Rood en Wit 17:30
Sa 16/06 VOC 1 - VRA 1 11:00
Sa 16/06 VRA 2 - VOC 2 12:00
Sa 16/06 VRA ZAMI 2 - HCC 3 13:30
Sa 16/06 VRA ZAMI 1 - VCC 13:30
Su 17/06 VRA U17 - Quick Haag (op ACC) 09:00
Su 17/06 ACC - U11 Harde Bal 09:00
Su 17/06 ACC - VRA U13 09:00
Su 17/06 VRA U9 - ACC 09:00
Su 17/06 ACC - VRA Twenty20 12:30
Su 17/06 VVV 3 - VRA 4 13:00
Su 17/06 VRA 5 - ACC 3 13:00
Tu 19/06 Nederland XI - Schotland T20 17:00
We 20/06 Nederland XI - Schotland T20 11:00
We 20/06 Nederland Dames XI - Dutch Lions U15 18:00
Sa 23/06 Kampong - VRA U17 09:00
Sa 23/06 Kampong - U11 Harde Bal 09:00
Sa 23/06 VCC - VRA U13 09:00
Sa 23/06 VRA U9 - Qui Vive 09:00
Sa 23/06 Rood en Wit 2 - VRA 2 12:00
Sa 23/06 Groen & Wit - VRA Twenty20 12:30
Sa 23/06 Quick Haag - VRA Dames 13:00
Sa 23/06 VRA ZAMI 2 - VRIJ 13:30
Sa 23/06 VCC - VRA ZAMI 1 13:30
Su 24/06 VRA 1 - Quick Haag 1 (uit, maar op VRA!) 11:00
Su 24/06 Den Helder 1 - VRA 3 13:00
Su 24/06 VRA 4 - Hermes DVS 2 13:00
Su 24/06 Ajax 2 - VRA 5 13:00
Sa 30/06 VRA U17 - VCC (op ACC) 09:00
Sa 30/06 Bloemendaal - U11 Harde Bal 09:00
Sa 30/06 VRA U13 - Ajax 09:00
Sa 30/06 Bloemendaal 2 - VRA U9 09:00
Sa 30/06 Concordia 2 - VRA 4 13:00
Sa 30/06 VCC - VRA Dames 13:00
Sa 30/06 VRA ZAMI 1 - MOP (friendly) 13:30
Sa 30/06 VRA ZAMI 2 - Concordia (uit maar op VRA) 13:30

July

Su 01/07 VRA 1 - Excelsior'20 1 11:00
Su 01/07 VRA 2 - HBS 2 12:00
Su 01/07 Concordia 3 - VRA 3 13:00
Su 01/07 VRA 5 - Qui Vive 6 13:00
Sa 07/07 Excelsior'20 - VRA U17 09:00
Sa 07/07 U11 Harde Bal - VRIJ 09:00
Sa 07/07 VRA U13 - HBS 09:00
Sa 07/07 VRA U9 - Rood en Wit 09:00
Sa 07/07 Women Scotland - Women Uganda (WWT20Q) 12:00
Sa 07/07 VCC - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 07/07 Concordia - VRA ZAMI 1 13:30
Sa 07/07 Women Bangladesh - Women PNG (WWT20Q) 16:00
Su 08/07 ACC 1 - VRA 1 11:00
Su 08/07 Qui Vive 3 - VRA 2 12:00
Su 08/07 Women Scotland - Women Ireland (WWT20Q) 12:00
Su 08/07 VRA 3 - Dosti 3 13:00
Su 08/07 VRA 4 - Qui Vive 4 13:00
Su 08/07 Women PNG - Women UAE (WWT20Q) 16:00
Mo 09/07 Kampong (FJT 2018) - VRA U17 17:00
Tu 10/07 Women Ireland - Women Uganda (WWT20Q) 12:00
Tu 10/07 Nederland Dames XI - Women PNG (WWT20Q) 16:00
We 11/07 VRA U17 - Rood en Wit (FJT 2018) op ACC 17:00
Th 12/07 Women Ireland - Women PNG (WWT20Q) 12:00
Th 12/07 Women Bangladesh - Women Scotland (WWT20Q) 16:00
Sa 14/07 VRA U17 - HCC (op ACC) 09:00
Sa 14/07 Rood en Wit - U11 Harde Bal 09:00
Sa 14/07 Kampong - VRA U13 09:00
Sa 14/07 Bloemendaal 1 - VRA U9 09:00
Sa 14/07 Nederland Dames XI - Women UAE (WWT20Q) 10:00
Sa 14/07 VRA ZAMI 2 - VRIJ 13:30
Sa 14/07 HCC 3 - VRA ZAMI 1 13:30
Sa 14/07 Women Uganda - Women Thailand (WWT20Q) 14:00
Sa 14/07 VRA Twenty20 - kwartfinale (op ACC) 17:00
Su 15/07 VRA 1 - Sparta 1 11:00
Su 15/07 VRA 2 - Olympia 1 12:00
Su 15/07 Qui Vive 5 - VRA 3 13:00
Su 15/07 Punjab 3 - VRA 4 13:00
Su 15/07 VRA 5 - Bloemendaal 2 13:00
Fr 20/07 Tour day 1 - Zami 12:00
Sa 21/07 Tour day 2 - Zami 12:00
Sa 21/07 VRA Dames - Ajax 13:00
Sa 21/07 VRA ZAMI 2 - HCC 3 13:30
Sa 21/07 VRA ZAMI 1 - VRIJ 13:30
Su 22/07 HBS 1 - VRA 1 11:00
Su 22/07 Tour day 3 - Zami 12:00
Su 22/07 Almere 2 - VRA 5 13:00
Mo 23/07 Tour day 4 - Zami 12:00
Tu 24/07 Tour day 5 - Zami 12:00
We 25/07 Tour day 6 - Zami 12:00
Th 26/07 Tour day 7 - Zami 12:00
Fr 27/07 Tour day 8 - Zami 12:00
Sa 28/07 Dutch Lions U14/U15 - Northern Essex 11:00
Sa 28/07 Groen Geel - VRA Dames 13:00
Sa 28/07 Ajax - VRA ZAMI 1 13:30
Sa 28/07 VRA ZAMI 2 - VRIJ 13:30

August

We 01/08 Nederland XI - Nepal (ODI) 11:00
Fr 03/08 Nederland XI - Nepal (ODI) 11:00
Sa 04/08 VRA Dames - Rood en Wit 13:00
Sa 04/08 VRA ZAMI 1 - Concordia 13:30
Sa 04/08 VRA ZAMI 2 - VRIJ 13:30
Su 05/08 VRA 1 - Punjab 1 11:00
Su 05/08 Kampong 2 - VRA 2 12:00
Su 05/08 VRA 3 - Kikkers 1 13:00
Su 05/08 VRA 4 - Sparta 2 13:00
Su 05/08 ACC 3 - VRA 5 13:00
Sa 11/08 Quick Haag - VRA Dames 13:00
Sa 11/08 VRA ZAMI 1 - VRA ZAMI 2 13:30
Su 12/08 HCC 1 - VRA 1 11:00
Su 12/08 VRA 2 - ACC 2 12:00
Su 12/08 Kampong 3 - VRA 3 13:00
Su 12/08 MOP 1 - VRA 4 13:00
Su 12/08 VRA 5 - Ajax 2 13:00
Fr 17/08 Zamigo's - Crocodiles CC 12:00
Sa 18/08 Zami - Crocodiles CC 12:00
Sa 18/08 VRA Dames - VCC 13:00
Sa 18/08 Quick Haag Dames - Ajax Dames (op VRA) 13:00
Sa 18/08 Punjab - VRA ZAMI 2 13:30
Su 19/08 Dosti 1 - VRA 1 11:00
Su 19/08 VOC 2 - VRA 2 12:00
Su 19/08 Hengelo 1 - VRA 3 13:00
Su 19/08 VRA 4 - VVV 3 13:00
Su 19/08 Qui Vive 6 - VRA 5 13:00
Sa 25/08 Ajax Dames - VRA Dames 13:00
Su 26/08 VRA 1 - VOC 1 11:00
Su 26/08 VRA 3 - Hengelo 1 13:00
Su 26/08 VRA 5 - Almere 2 13:00
We 29/08 Isle of Man - Belgium (SRWT20Q) 11:00
We 29/08 Isle of Man - Finland (SRWT20Q) 16:00
Th 30/08 Jersey - Spain (SRWT20Q) 11:00
Th 30/08 Jersey - Isle of Man (SRWT20Q) 16:00

September

Sa 01/09 Czech Republic - Gibraltar (SRWT20Q) 11:00
Sa 01/09 Czech Republic - Israel (SRWT20Q) 16:00
Su 02/09 Norway - Israel (SRWT20Q) 11:00
We 05/09 VCC (kruisronde) - U11 Harde Bal 16:00
Su 09/09 U11 Harde Bal - HBS 09:00

Onze sponsors

  • Gulpener
  • Voorneman Geenen Notarissen
  • ABN AMRO
  • 1 & 12 Ventures