Schedule 2014

March

Sa 22/03 VRA Voorjaarsborrel 17:00
Su 30/03 Flamingo Indoor Toernooi - U12 09:00

April

Su 06/04 Flamingo Indoor Toernooi - U12 09:00
Su 06/04 VRA 4 - Zeemacht 13:00
Th 10/04 Algemene Ledenvergadering V.R.A. 20:00
Sa 12/04 Oefenwedstrijd VRA 1,2 en 3 13:00
Su 13/04 Oefenwedstrijd VRA 2 - HCC 2 13:00
Fr 18/04 T20-friendly VRA1 - VVV1 18:00
Sa 19/04 Oefenwedstrijd VRA 1,2 en 3 13:00
We 23/04 Oefenwedstrijd VRA 4 - Qui Vive 18:30
Sa 26/04 Koningsdag in Amstelveen 00:01
Mo 28/04 Oefenwedstrijden KNCB U12 en U13 11:00
Tu 29/04 Philips - Vopak 18:00
We 30/04 Oefenwedstrijden KNCB U15 en U17 11:00

May

Sa 03/05 Hermes DVS 1 - VRA 1 11:00
Sa 03/05 VRA 2 - Hermes DVS 2 11:00
Sa 03/05 VRA Dames - Quick 1888 12:00
Sa 03/05 VRA ZAMI 1 - VRA ZAMI 2 13:00
Sa 03/05 VRA ZAMI 1 - VRA ZAMI 2 13:00
Su 04/05 VRA 4 - Qui Vive 2 13:00
Su 04/05 VRA 5 ZOMI - HCC ZOMI 13:00
Tu 06/05 Philips - EPO 18:00
Sa 10/05 VRA 2 - Punjab CC 11:00
Sa 10/05 Kampong - VRA Dames 12:00
Sa 10/05 VRA ZAMI 1 - Beating Bats 13:00
Su 11/05 ACC U9 - VRA U9 09:00
Su 11/05 VRA U16 - Bloemendaal U16 09:00
Su 11/05 Hurricanes - Seafarers 12:00
Su 11/05 Groen & Wit - VRA 4 13:00
Mo 12/05 Hurricanes - Seafarers 17:00
Fr 16/05 Zamigo's - Moose CC - London 13:00
Sa 17/05 VRA 1 - Dosti 1 11:00
Sa 17/05 HCC 2 - VRA 2 11:00
Sa 17/05 ACC ZAMI - VRA ZAMI 3 12:00
Sa 17/05 VRA ZAMI 2 - Rood & Wit ZAMI 1 13:00
Sa 17/05 VRA ZAMI 1 - HCC ZAMI 1 13:00
Su 18/05 VRA U9 - Rood & Wit U9-2 09:00
Su 18/05 HBS U12 - VRA U12 09:00
Su 18/05 Rood & Wit U14 - VRA U14 09:00
Su 18/05 VCC U16 - VRA U16 09:00
Su 18/05 VRA 3 - Kikkers 1 13:00
Su 18/05 Rood & Wit 2 - VRA 4 13:00
Su 18/05 VRA 5 ZOMI - Ajax ZOMI 13:00
Tu 20/05 Philips - Cap Gemini 18:00
We 21/05 Halfway Trophy: ACC - VRA 18:00
Th 22/05 Bilingual Schools Cricket Challenge 09:30
Fr 23/05 Sportdag Willemsparkschool 12:00
Fr 23/05 Zamigo's - UCS Old Boys 14:00
Sa 24/05 HCC 1 - VRA 1 11:00
Sa 24/05 VRA 2 - Excelsior '20 2 11:00
Sa 24/05 Ajax - VRA Dames 12:00
Sa 24/05 Rood & Wit ZAMI 1 - VRA ZAMI 2 12:00
Sa 24/05 VRA ZAMI 3 - VOC ZAMI 13:00
Sa 24/05 Cranleigh Prep. School - Rood & Wit 14:00
Su 25/05 VOC U9 - VRA U9 09:00
Su 25/05 VRA U12 - HCC U12 09:00
Su 25/05 VRA U16 - Quick U16 09:00
Su 25/05 VRA 3 - Concordia 1 13:00
Su 25/05 Hilversum ZOMI - VRA 5 ZOMI 13:00
Tu 27/05 VRA jeugd - Cranleigh Prep School 16:00
Tu 27/05 Philips - Vopak 18:00
We 28/05 Halfway Trophy: VRA - Bloemendaal 18:00
Th 29/05 Ajax - VRA 2 11:00
Sa 31/05 VOC 1 - VRA 1 11:00
Sa 31/05 VRA 2 - Hercules 11:00
Sa 31/05 VRA Dames - VOC 12:00
Sa 31/05 Ghausia Feyenoord ZAMI - VRA ZAMI 3 12:00
Sa 31/05 Bloemendaal ZAMI - VRA ZAMI 1 12:00
Sa 31/05 VRA ZAMI 2 - HCC ZAMI 1 13:00

June

Su 01/06 VRA U12 - Bloemendaal U12 09:00
Su 01/06 Ajax U14 - VRA U14 09:00
Su 01/06 VRA U9 - Bloemendaal U9-2 09:00
Su 01/06 VRA U16 - HCC U16 09:00
Su 01/06 VRA 3 - IBIS 1 13:00
Su 01/06 Kikkers 1 - VRA 4 13:00
Tu 03/06 Philips - ESTEC 18:00
We 04/06 Halfway Trophy: Rood & Wit - VRA 18:00
Fr 06/06 VVV Twenty20 - VRA Twenty20 18:30
Sa 07/06 VRA 1 - Quick Haag 1 11:00
Sa 07/06 VVV - VRA 2 11:00
Sa 07/06 VRA Dames - Quick Hg 11:00
Sa 07/06 Bloemendaal ZAMI - VRA ZAMI 2 12:00
Sa 07/06 Rood & Wit ZAMI 1 - VRA ZAMI 1 12:00
Su 08/06 VRA U14 - ACC U14 09:00
Su 08/06 VCC U9 - VRA U9 09:00
Su 08/06 Kampong U12 - VRA U12 09:00
Su 08/06 Kampong U16 - VRA U16 09:00
Su 08/06 VRA 4 - VRA 3 13:00
Su 08/06 VRA 4 - VRA 3 13:00
Mo 09/06 ACC U14 - VRA U14 09:00
Mo 09/06 VRA U16 - Kampong U16 09:00
Mo 09/06 VRA 5 ZOMI - Ajax ZOMI 12:00
Th 12/06 Philips - ING 18:00
Th 12/06 VRA 2 Twenty20 - Hercules Twenty20 18:00
Sa 14/06 VRA U14 - Salland 09:00
Sa 14/06 Salland U14 - VRA U14 09:00
Sa 14/06 Bloemendaal U16 - VRA U16 09:00
Sa 14/06 IDCL (Indo Dutch Cricket League) 09:00
Sa 14/06 VRA U9 - ACC U9 - 2 09:00
Sa 14/06 Kampong ZAMI 1 - VRA ZAMI 2 12:00
Sa 14/06 Kampong - VRA Dames 13:00
Su 15/06 VRA 1 - Hermes DVS 1 11:00
Su 15/06 Hermes DVS 2 - VRA 2 11:00
Su 15/06 VRA 3 - Groen & Wit 13:00
Su 15/06 IBIS 1 - VRA 4 13:00
We 18/06 Halfway Trophy: VRA - ACC 18:00
Th 19/06 Philips - NCIA 18:00
Th 19/06 ACC 2 Twenty20 - VRA 2 Twenty20 18:00
Fr 20/06 VRA Twenty20 - ACC Twenty20 17:00
Sa 21/06 VRA U12 - HBS U12 09:00
Sa 21/06 Bloemendaal U9-1 - VRA U9 09:00
Sa 21/06 VRA U14 - Rood & Wit U14 09:00
Sa 21/06 VRA U16 - VCC U16 09:00
Sa 21/06 Excelsior '20 1 - VRA 1 11:00
Sa 21/06 HCC ZAMI 3 - VRA ZAMI 3 13:00
Sa 21/06 VRA ZAMI 2 - Beating Bats 13:00
Sa 21/06 Hermes DVS - VRA Dames 13:00
Sa 21/06 VRA ZAMI 1 - Kampong ZAMI 1 13:00
Su 22/06 VRA 1 - Excelsior '20 1 11:00
Su 22/06 Punjab CC - VRA 2 11:00
Su 22/06 Hermes DVS ZOMI - VRA 5 ZOMI 12:00
Su 22/06 Rood & Wit 2 - VRA 3 13:00
Su 22/06 VRA 4 - Concordia 1 13:00
We 25/06 Halfway Trophy: Bloemendaal - VRA 18:00
Th 26/06 VRA 2 Twenty20 - Ajax Twenty20 18:00
Fr 27/06 Kampong Twenty20 - VRA Twenty20 17:00
Sa 28/06 India Cricket Day 2014 09:00
Sa 28/06 VRA U9 - VOC U9-2 09:00
Sa 28/06 Dosti U14 - VRA U14 09:00
Sa 28/06 HCC U12 - VRA U12 09:00
Sa 28/06 Quick U16 - VRA U16 09:00
Sa 28/06 Beating Bats - VRA ZAMI 2 12:00
Sa 28/06 Kampong ZAMI 1 - VRA ZAMI 1 12:00
Su 29/06 VRA 2 - HCC 2 10:00
Su 29/06 Dosti 1 - VRA 1 11:00
Su 29/06 Bloemendaal ZOMI - VRA 5 ZOMI 12:00
Su 29/06 Qui Vive 2 - VRA 3 13:00
Su 29/06 VRA 4 - Groen & Wit 13:00

July

We 02/07 Halfway Trophy: VRA - Rood & Wit 18:00
Fr 04/07 VRA Twenty20 - VVV Twenty20 17:00
Sa 05/07 Rood & Wit U9 - VRA U9 09:00
Sa 05/07 Bloemendaal U12 - VRA U12 09:00
Sa 05/07 VRA U14 - Ajax U14 09:00
Sa 05/07 HCC U16 - VRA U16 09:00
Sa 05/07 HCC ZAMI 1 - VRA ZAMI 1 12:00
Sa 05/07 VRA 3 - Qui Vive 2 13:00
Sa 05/07 VRA ZAMI 3 - Rood & Wit ZAMI 2 13:00
Su 06/07 VRA 1 - HCC 1 11:00
Su 06/07 Excelsior '20 2 - VRA 2 11:00
Su 06/07 Kikkers 1 - VRA 3 13:00
Su 06/07 VRA 4 - Rood & Wit 2 13:00
Tu 08/07 Philips - Rawled 18:00
We 09/07 Nederland U12 - Nederland U13 13:00
Th 10/07 Nederland U19 - Schotland (T20) 11:00
Th 10/07 VRA - Whitely Village CC 13:00
Th 10/07 Qui Vive Twenty20 - VRA 2 Twenty20 18:00
Fr 11/07 Zamigo's - Golden Bulls 14:00
Fr 11/07 Nederland U13 - Nederland Dames U17/19 17:00
Sa 12/07 VRA U12 - Kampong U12 09:00
Sa 12/07 VRA ZAMI 2 - Kampong ZAMI 1 13:00
Sa 12/07 VRA ZAMI 1 - Rood & Wit ZAMI 1 13:00
Sa 12/07 VRA ZAMI 3 - ACC ZAMI 13:00
Sa 12/07 Groen Geel (op ACC) - VRA Dames 13:30
Su 13/07 ACC 1 - VRA 1 11:00
Su 13/07 VRA 2 - Ajax 11:00
Su 13/07 Concordia 1 - VRA 3 11:00
Su 13/07 HCC ZOMI - VRA 5 ZOMI 12:00
Su 13/07 VRA 4 - Qui Vive 2 13:00
Th 17/07 Philips - TCS 18:00
Fr 18/07 VRA Twenty20 - Kampong Twenty20 17:00
Sa 19/07 VRA 1 - ACC 1 11:00
Sa 19/07 Beating Bats - VRA ZAMI 1 12:00
Sa 19/07 VCC ZAMI 2 - VRA ZAMI 3 12:00
Sa 19/07 VRA Dames - VOC 12:00
Su 20/07 VRA 1 - VOC 1 11:00
Su 20/07 Hercules - VRA 2 11:00
Su 20/07 VRA 5 ZOMI - Hilversum ZOMI 12:00
Th 24/07 Nederland U17 - Ierland (T20) 12:00
Sa 26/07 VRA Cricket tour naar Worcestershire 00:01
Sa 26/07 Rood&Wit ZAMI 2 - VRA ZAMI 3 13:00
Sa 26/07 Nederland U12 - North Essex 15:00
Su 27/07 VRA 5 ZOMI - Bloemendaal ZOMI 12:00
Su 27/07 Qui Vive 2 - VRA 4 13:00
Tu 29/07 VRA - Bolton Percy CC 16:00

August

Fr 01/08 ACC Twenty20 - VRA Twenty20 17:00
Sa 02/08 VOC ZAMI - VRA ZAMI 3 13:00
Sa 02/08 VRA ZAMI 2 - Bloemendaal ZAMI 13:00
Su 03/08 Quick Haag 1 - VRA 1 11:00
Su 03/08 VRA 4 - Kikkers 1 11:00
Su 03/08 VRA 2 - VVV 1 11:00
Su 03/08 Qui Vive ZOMI - VRA 5 ZOMI 12:00
Su 03/08 IBIS 1 - VRA 3 13:00
Tu 05/08 VRA - Downham Town CC 12:30
Fr 08/08 VRA Twenty20 - Bloemendaal 17:30
Sa 09/08 HCC ZAMI 1 - VRA ZAMI 2 12:00
Sa 09/08 VRA ZAMI 3 - HCC ZAMI 3 13:00
Sa 09/08 VRA ZAMI 1 - Bloemendaal ZAMI 13:00
Sa 09/08 Kampong 2 - VRA Dames 13:00
Su 10/08 HCC 2 - VRA 2 11:00
Su 10/08 VRA 1 - Hermes DVS 11:00
Su 10/08 ACC ZOMI - VRA 5 ZOMI 12:00
Su 10/08 VRA 3 - VRA 4 13:00
Su 10/08 VRA 3 - VRA 4 13:00
Mo 11/08 HCC - VRA Flamingo toernooi 11:00
Tu 12/08 ACC - VRA Flamingo toernooi 11:00
We 13/08 VRA Flamingo toernooi - Rood & Wit 11:00
Fr 15/08 Zamigo's - Crocodiles 13:00
Fr 15/08 VRA - Badger Wanderers 13:00
Sa 16/08 VRA Twenty20 - Finaledag op VCC 10:00
Sa 16/08 VRA ZAMI 1 - Crocodiles 12:00
Sa 16/08 VRA ZAMI 3 - VCC ZAMI 2 13:00
Su 17/08 Ajax - VRA 2 11:00
Su 17/08 VRA 5 ZOMI - Hermes DVS ZOMI 12:00
Su 17/08 Groen & Wit 3 - VRA 3 13:00
Tu 19/08 Philips - TCS 18:00
Sa 23/08 VRA Dames - Rood & Wit 12:00
Sa 23/08 VRA ZAMI 2 - VRA ZAMI 1 13:00
Sa 23/08 VRA ZAMI 2 - VRA ZAMI 1 13:00
Sa 23/08 VRA Re√ľnistendag | VRA Reunion 13:00
Su 24/08 VOC 1 - VRA 1 11:00
Su 24/08 VRA 3 - Rood & Wit 2 13:00
Su 24/08 Concordia 1 - VRA 4 13:00
Tu 26/08 Philips - KLM 18:00
Sa 30/08 VRA 1 - HCC 1 11:00
Sa 30/08 VRA ZAMI 1 - Beating Bats 13:00
Su 31/08 VRA 2 - Hercules 1 11:00
Su 31/08 VRA 3 - VRA 4 13:00
Su 31/08 VRA 3 - VRA 4 13:00

September

Mo 01/09 Nederland U17 - ECB 13:00
Tu 02/09 Nederland U17 - ECB 11:00
Su 07/09 2 finalewedstrijden U10 10:00
Sa 13/09 Testmatch ACC - VRA, dag 1 12:00
Sa 13/09 VRA 4 - IBIS 1 13:00
Sa 13/09 VRA jeugd - - Slotdag 13:00
Su 14/09 KNCB Trials 10:00
Su 14/09 Testmatch ACC - VRA, dag 2 12:00

Onze sponsors

  • Gulpener
  • Voorneman Geenen Notarissen
  • ABN AMRO
  • 1 & 12 Ventures