Agenda 2017

Januari

Vr 06/01 Driekoningendiner 2017 20.00

April

Za 08/04 VRA 3 - practice match 11.00
Za 15/04 Nederland XI - Belgie 11.00
Vr 21/04 Voorjaars ALV 2017 20.00
Za 22/04 VRA 2 - VRA 3 (oefenwedstrijd) 12.00
Zo 23/04 VRA 1 - HCC 11.00
Ma 24/04 KNCB U15 en U17 trials 11.00
Vr 28/04 Zamigo's - Village CC 13.30
Za 29/04 Zami - Season Opening Tournament 11.00
Zo 30/04 VRA 1 - French national team 11.00

Mei

Za 06/05 VRA Dames T20 - Ajax 10.00
Za 06/05 VRA 1 - Excelsior'20 11.00
Za 06/05 Openingsdag 2017 12.00
Za 06/05 VRA ZAMI 1 - Ajax 13.30
Zo 07/05 VRA U9 - ACC 9.00
Zo 07/05 VRA U11-1 - VRA U11-2 9.00
Zo 07/05 VRA U13 - HBS 2 (CANCELLED) 9.00
Zo 07/05 VRA U15 - Kampong 9.00
Zo 07/05 Bloemendaal - VRA U17 9.00
Zo 07/05 Kikkers - VRA 4 13.00
Vr 12/05 VRA - Jewellery Quarter Cricket Club (friendly fixture) 18.00
Za 13/05 VRA Dames T20 - HilKamp 10.00
Za 13/05 VOC - VRA 1 11.00
Za 13/05 KNCB Young Pro 11.00
Za 13/05 VRA ZAMI 1 - HCC 13.30
Za 13/05 VRA ZAMI 2 - Ajax 13.30
Zo 14/05 Bloemendaal 2 - VRA U9 9.00
Zo 14/05 VRA U13 - ACC 9.00
Zo 14/05 Excelsior'20 - VRA U15 9.00
Zo 14/05 VRA U17 - VCC 9.00
Zo 14/05 VRA 3 - Quick 1888 12.00
Zo 14/05 ACC 2 - VRA 2 13.00
Za 20/05 VRA Dames T20 - Duitsland Dames 10.00
Za 20/05 VRA 1 - Quick Haag 11.00
Za 20/05 VRA ZAMI 1 - Groen Geel 13.30
Za 20/05 VRA ZAMI 2 - HCC 13.30
Zo 21/05 VRA U9 - Qui Vive 9.00
Zo 21/05 VRA U11-1 - Bloemendaal 9.00
Zo 21/05 ACC 2 - VRA U11-2 9.00
Zo 21/05 Kampong - VRA U13 9.00
Zo 21/05 VRA U15 - VOC 9.00
Zo 21/05 VRA U17 - Quick Haag 9.00
Zo 21/05 HMS - VRA 3 12.00
Zo 21/05 VRA 2 - VVV 2 13.00
Zo 21/05 VRA 4 - Hengelo 13.00
Do 25/05 HCC - VRA 1 11.00
Do 25/05 Olympia - VRA 2 12.00
Do 25/05 VRA 3 - Hermes DVS 2 12.00
Do 25/05 Zeemacht - VRA 4 13.00
Za 27/05 Rood en Wit - VRA Dames T20 10.00
Za 27/05 VRA 1 - ACC 11.00
Za 27/05 VRA ZAMI 2 - VRA ZAMI 1 (Clash of the Woods, part 1) 13.30
Zo 28/05 Bloemendaal 1 - VRA U9 9.00
Zo 28/05 VRA U11-1 - ACC 1 9.00
Zo 28/05 VRA U15 - VOC 9.00
Zo 28/05 Eindhoven CC - VRA 3 12.00
Zo 28/05 VRA 2 - Qui Vive 2 13.00
Zo 28/05 VRA 4 - Dosti United 13.00

Juni

Vr 02/06 Zamigo's - Hackney CC (friendly fixture) 13.00
Vr 02/06 ACC - VRA Twenty20 18.30
Za 03/06 VRA Dames T20 - Finaledag op VRA 10.00
Za 03/06 Dosti United - VRA 1 11.00
Za 03/06 Kampong - VRA ZAMI 2 13.30
Zo 04/06 ACC 2 - VRA U11-1 9.00
Zo 04/06 VCC - VRA U13 9.00
Zo 04/06 Hermes DVS - VRA U15 9.00
Zo 04/06 VOC - VRA U11-2 10.00
Zo 04/06 VRA 2 - Ajax 12.00
Zo 04/06 VRA 3 - VOC 2 12.00
Zo 04/06 Almere Alligators - VRA 4 13.00
Ma 05/06 VRA 1 - HBS 11.00
Wo 07/06 VRA U13 - Rood en Wit 17.30
Wo 07/06 VRA - Halfway Trophy 2017 18.00
Vr 09/06 VRA 2 Twenty20 - Qui Vive 2 18.30
Za 10/06 Punjab - VRA 1 11.00
Za 10/06 Ajax - VRA Dames 13.00
Za 10/06 Punjab - VRA ZAMI 1 13.30
Za 10/06 Groen Geel - VRA ZAMI 2 13.30
Zo 11/06 ACC - VRA U9 9.00
Zo 11/06 VRA U11-2 - VRA U11-1 9.00
Zo 11/06 Bloemendaal - VRA U13 9.00
Zo 11/06 VRA U15 - HCC 9.00
Zo 11/06 VRA U17 - HCC 9.00
Zo 11/06 Groen&Wit 2 - VRA 2 12.00
Zo 11/06 Kampong 2 - VRA 3 12.00
Zo 11/06 VRA - Maurits Houben Memorial 12.00
Zo 11/06 VRA 4 - Qui Vive 3 13.00
Ma 12/06 ICC Europe, EK divisie 1 round 3: Oostenrijk - Zweden 11.00
Di 13/06 ICC Europe, EK divisie 1 round 4: Noorwegen - Frankrijk 11.00
Vr 16/06 Rood en Wit - VRA 2 Twenty20 18.30
Za 17/06 VRA U9 - Bloemendaal 2 9.00
Za 17/06 ACC 1 - VRA U11-2 9.00
Za 17/06 VRA U13 - HBS 9.00
Za 17/06 VCC - VRA U15 9.00
Za 17/06 Hermes DVS - VRA U17 9.00
Za 17/06 VRA U11-1 - Quick Haag 9.00
Za 17/06 VRA ZAMI 1 - Kampong 13.30
Za 17/06 HCC - VRA ZAMI 2 13.30
Zo 18/06 Bloemendaal - VRA U11-2 9.00
Zo 18/06 VRA 1 - Hermes DVS 11.00
Zo 18/06 Rood en Wit 2 - VRA 2 12.00
Zo 18/06 VRA 3 - Excelsior'20 2 12.00
Zo 18/06 Den Helder - VRA 4 13.00
Di 20/06 Nederland XI - Zimbabwe 11.00
Di 20/06 ODI: Nederland - Zimbabwe 11.00
Do 22/06 Nederland XI - Zimbabwe 11.00
Do 22/06 ODI: Nederland - Zimbabwe 11.00
Vr 23/06 VRA 2 Twenty20 - Qui Vive 1 18.30
Za 24/06 Qui Vive - VRA U9 9.00
Za 24/06 Bloemendaal - VRA U11-1 9.00
Za 24/06 VRA U11-2 - ACC 2 (op ACC!) 9.00
Za 24/06 VOC - VRA U13 9.00
Za 24/06 ACC - VRA U17 9.00
Za 24/06 India dag 2017 10.00
Za 24/06 Groen Geel - VRA Dames 13.00
Za 24/06 Ajax - VRA ZAMI 1 13.30
Za 24/06 Punjab - VRA ZAMI 2 13.30
Zo 25/06 Excelsior'20 - VRA 1 11.00
Zo 25/06 VRA 2 - ACC 2 12.00
Zo 25/06 Quick 1888 - VRA 3 12.00
Zo 25/06 VRA 4 - Kikkers 13.00
Vr 30/06 VVV 2 - VRA 2 Twenty20 18.30

Juli

Za 01/07 VRA U9 - Bloemendaal 1 9.00
Za 01/07 ACC 1 - VRA U11-1 9.00
Za 01/07 VRA U11-2 - Bloemendaal 9.00
Za 01/07 VRA U13 - Hermes 9.00
Za 01/07 Sparta - VRA U15 9.00
Za 01/07 VRA Twenty20 - Domstad Daredevils 11.00
Za 01/07 VRA ZAMI 1 - Kampong 13.30
Za 01/07 VRA Twenty20 - Salland CC 15.30
Zo 02/07 VRA 1 - VOC 11.00
Zo 02/07 VVV 2 - VRA 2 12.00
Zo 02/07 VOC 2 - VRA 3 12.00
Zo 02/07 Hengelo - VRA 4 13.00
Vr 07/07 VRA Dames - Rood en Wit 18.30
Za 08/07 HCC - VRA U13 9.00
Za 08/07 VOC - VRA U15 9.00
Za 08/07 Rood en Wit - VRA U17 9.00
Za 08/07 Quick @ACC - VRA Twenty20 10.30
Za 08/07 VRA Dames - VOC 13.00
Za 08/07 HCC - VRA ZAMI 1 13.30
Za 08/07 VRA ZAMI 2 - Groen Geel 13.30
Zo 09/07 VRA U11-1 - ACC 2 9.00
Zo 09/07 Quick Haag - VRA 1 11.00
Zo 09/07 VRA 2 - Olympia 12.00
Zo 09/07 Hermes DVS 2 - VRA 3 12.00
Zo 09/07 VRA 4 - Zeemacht 13.00
Vr 14/07 KNCB U15 - Queens College U15 11.00
Za 15/07 VRA U17 - HBS 9.00
Za 15/07 Ajax - VRA Dames 13.00
Za 15/07 VRA ZAMI 2 - Punjab 13.30
Zo 16/07 VRA 1 - HCC 11.00
Zo 16/07 Qui Vive 2 - VRA 2 12.00
Zo 16/07 VRA 3 - Eindhoven CC 12.00
Zo 16/07 VRA 4 - Dosti United 13.00
Ma 17/07 Nederland XI - UAE 11.00
Ma 17/07 ODI: Nederland - UAE 11.00
Wo 19/07 Nederland XI - Denmark (U19) 11.00
Vr 21/07 VRA jeugd - ouders (U11) 17.00
Za 22/07 VRA U11-2 - ACC U11-1 10.00
Zo 23/07 ACC - VRA 1 11.00
Zo 23/07 VRA 3 - HMS 12.00
Wo 26/07 Zamigo's - Economists CC 13.00
Do 27/07 VRA - Furness Cricket Club (friendly fixture) 13.00
Za 29/07 VRA ZAMI 1 - Punjab 13.30
Za 29/07 VRA ZAMI 2 - Kampong 13.30
Zo 30/07 VRA 4 - Den Helder 13.00

Augustus

Za 05/08 KNCB XI - Jersey 11.00
Za 05/08 Nederland XI - Jersey 12.00
Za 05/08 VRA Dames - HilKamp 13.00
Za 05/08 Groen Geel - VRA ZAMI 1 13.30
Za 05/08 Ajax - VRA ZAMI 2 13.30
Zo 06/08 VRA 1 - Dosti United 11.00
Zo 06/08 Ajax - VRA 2 12.00
Zo 06/08 VRA 4 - Almere Alligators 13.00
Za 12/08 VRA Dames - HilKamp 13.00
Za 12/08 VRA ZAMI 1 - VRA ZAMI 2 (Clash of the Woods, part 2) 13.30
Zo 13/08 HBS - VRA 1 11.00
Zo 13/08 VRA 2 - Groen&Wit 2 12.00
Zo 13/08 VRA 3 - Kampong 2 12.00
Zo 13/08 Qui Vive 3 - VRA 4 13.00
Vr 18/08 Zamigo's - Crocodiles 13.30
Za 19/08 VRA Dames - Rood en Wit 13.00
Za 19/08 VRA ZAMI 2 - Crocodiles 13.30
Zo 20/08 VRA 1 - Punjab 11.00
Zo 20/08 VRA 2 - Rood en Wit 2 12.00
Zo 20/08 Excelsior'20 2 - VRA 3 12.00
Za 26/08 Quick Haag - VRA Dames 13.00
Za 26/08 Punjab - VRA ZAMI 1 13.30
Zo 27/08 VRA U13 - HBS 2 9.00
Zo 27/08 Hermes DVS - VRA 1 11.00
Zo 27/08 VRA Dames - 'oud' damesspeelsters 13.00

September

Zo 03/09 VCC - VRA U17 9.00
Za 09/09 Seafarers - Hurricanes 11.00
Za 09/09 Cricket White Party at Coco's Outback Pub Thorbeckeplein 8-12, Amsterdam 22.00
Zo 10/09 Finale (op Bloemendaal) - VRA U17 9.00
Zo 10/09 Hurricanes - Seafarers 11.00
Za 16/09 Seafarers - Eastern Knights (Scotland) 11.30
Za 16/09 VRA - Slotdag 2017 15.00

Onze sponsors

  • Gulpener
  • Voorneman Geenen Notarissen
  • ABN AMRO
  • 1 & 12 Ventures