Agenda 2021

Mei

Za 01/05 VOC - VRA 1 12.00
Za 01/05 VRA Dames - Ajax Dames 12.00
Za 08/05 HCC - VRA 1 11.00
Za 08/05 VRA Dames - Rood en Wit Dames 12.00
Za 15/05 Sparta 1888 - VRA 1 11.00
Za 15/05 VRA Dames - VCC Dames 12.00
Zo 16/05 VCC - VRA 1 11.00
Za 22/05 VRA 1 - Punjab 11.00
Za 22/05 Quick Haag Dames - VRA Dames 12.00
Ma 24/05 ACC - VRA 1 11.00
Ma 24/05 Ajax Dames - VRA Dames 12.00
Za 29/05 VRA 1 - Dosti 11.00
Za 29/05 Rood en Wit Dames - VRA Dames 12.00

Juni

Za 05/06 HBS - VRA 1 11.00
Zo 06/06 ACC U13 - VRA U13 9.00
Zo 06/06 Qui Vive U13 - VRA U13 9.00
Zo 06/06 Hilversum/ Kampong U15 - VRA U16 9.00
Zo 06/06 VRA U17 Combiteam with ACC - Bloemendaal/ Rood&Wit U17 9.00
Zo 06/06 U11 Harde Bal - Hilversum U11 9.00
Zo 06/06 Carrousel op Rood&Wit - VRA U9 9.00
Zo 06/06 Qui Vive U11 ZB - VRA U11-1 9.00
Za 12/06 VRA 1 - Excelsior '20 11.00
Za 12/06 VCC Dames - VRA Dames 12.00
Za 12/06 VRA 2 - VRA 5 13.00
Za 12/06 VRA ZAMI 2 - VRA ZAMI 3 13.30
Zo 13/06 VRA U9 - Carrousel op VRA 9.00
Zo 13/06 Kampong-Qui Vive U17 - VRA U17 Combiteam with ACC 9.00
Zo 13/06 VRA U16 - Qui Vive- VVV 9.00
Zo 13/06 VRA U13 - Bloemendaal U13 9.00
Zo 13/06 Kampong U11 - U11 Harde Bal 9.00
Zo 13/06 VRA U11-1 - Bloemendaal U11 ZB 9.00
Zo 13/06 VRA 3 - VRA 4 13.00
Za 19/06 VRA 1 - VOC 11.00
Za 19/06 VRA Dames - Quick Haag Dames 12.00
Za 19/06 VRA ZAMI 1 - VRA Zami 3 13.30
Zo 20/06 Carrousel op Bloemendaal - VRA U9 9.00
Zo 20/06 VRA U17 Combiteam with ACC - HCC U17 9.00
Zo 20/06 VCC U 15 - VRA U16 9.00
Zo 20/06 U11 Harde Bal - ACC U11 9.00
Zo 20/06 Hilversum U11 ZB - VRA U11-1 9.00
Zo 20/06 Rood & Wit U13 - VRA U13 9.00
Zo 20/06 VRA 2 - VRA Development team 13.00
Zo 20/06 VRA 4 - VRA 5 13.00
Za 26/06 VRA 1 - HCC 11.00
Za 26/06 VRA ZAMI 2 - Hilversum Zami 13.30
Za 26/06 VRA ZAMI 3 - HCC 1 13.30
Zo 27/06 Carrousel op ACC - VRA U9 9.00
Zo 27/06 VCC U17 - VRA U17 Combiteam with ACC 9.00
Zo 27/06 VRA U13 - VRA U13-2 9.00
Zo 27/06 Hilversum U11 - U11 Harde Bal 9.00
Zo 27/06 VRA U11-1 - Qui Vive U11 ZB 9.00
Zo 27/06 VRA U16 - VCC U15 9.00
Zo 27/06 VRA 2 - VVV 2 13.00
Zo 27/06 VRA 3 - CC de Kikkers 13.00

Juli

Za 03/07 VRA Dames T20 - Quick Haag Dames (veld 1) 10.00
Za 03/07 VCC - VRA 1 11.00
Za 03/07 VRA ZAMI 3 - HBS Zami (Veld 1) 13.30
Za 03/07 Ajax Zami 2 - VRA ZAMI 1 13.30
Za 03/07 VRA ZAMI 2 - Rood & Wit Zami 1( Veld 2) 13.30
Zo 04/07 Carrousel op Qui Vive - VRA U9 9.00
Zo 04/07 VRA U17 Combiteam with ACC - VCC U17 (veld 1) 9.00
Zo 04/07 Salland U15 - VRA U16 9.00
Zo 04/07 Qui Vive U13 - VRA U13 9.00
Zo 04/07 VRA U13 - Hilversum U13 (veld 2) 9.00
Zo 04/07 U11 Harde Bal - Kampong U11 (veld 3) 9.00
Zo 04/07 Bloemendaal U11 ZB - VRA U11-1 9.00
Zo 04/07 CC Den Helder - VRA 2 12.00
Zo 04/07 VRA 3 - GCC Olympia 1 (veld 2) 13.00
Zo 04/07 Quick Nijmegen 1888 2 - VRA 4 13.00
Zo 04/07 VRA 5 - ACC 4 (veld 1) 13.00
Wo 07/07 VRA - Halfway Trophy tegen Bloemendaal 17.30
Za 10/07 VRA Dames T20 - VCC Dames (veld 2) 10.00
Za 10/07 VRA 1 - Sparta 1888 (veld 1) 11.00
Za 10/07 Rood & Wit Zami 2 - VRA ZAMI 3 13.30
Za 10/07 VRA ZAMI 1 - Groen Geel Zami (veld 2) 13.30
Za 10/07 VRA ZAMI 2 - Ajax Zami 2(veld 3) 13.30
Zo 11/07 Carrousel op VVV - VRA U9 9.00
Zo 11/07 ACC U15 - VRA U16 9.00
Zo 11/07 VRA U13 - Hilversum U13 (veld 1) 9.00
Zo 11/07 ACC U13 - VRA U13 9.00
Zo 11/07 ACC U11 Harde Bal - U11 Harde Bal 9.00
Zo 11/07 VRA U11-1 - Hilversum U11 ZB (veld 2) 9.00
Zo 11/07 VRA 2 - VVV 3 (veld 1) 12.00
Zo 11/07 MOP CC 1 - VRA 3 13.00
Zo 11/07 VRA 4 - De Kikkers 1 (veld 2) 13.00
Zo 11/07 VRA 5 - Qui Vive 4 (veld 3) 13.00
Za 17/07 VRA U16 - Bloemendaal- Rood&Wit U15 (veld 1) 9.00
Za 17/07 Bloemendaal U13 - VRA U13 9.00
Za 17/07 VRA U13 - Rood & Wit U13( veld 2) 9.00
Za 17/07 Rood & Wit Dames - VRA Dames T20 10.00
Za 17/07 VRA ZAMI 3 - Quick Zami 1(veld 2) 13.30
Za 17/07 VRA ZAMI 1 - VRA Zami 2(veld 1) 13.30
Za 17/07 VRA Twenty20 - Ghausia 15.00
Zo 18/07 Punjab - VRA 1 11.00
Zo 18/07 VRA 2 - Ajax (veld 2) 12.00
Zo 18/07 VRA 3 - HTCECA 1 (veld 1) 13.00
Zo 18/07 VRA 4 - USV Hercules 2 (veld 3) 13.00
Zo 18/07 VCC 4 - VRA 5 13.00
Za 24/07 Quick Haag Dames - VRA Dames T20 10.00
Za 24/07 Concordia 2 - VRA 3 13.00
Za 24/07 Eindhoven CC 2 - VRA 4 13.00
Za 24/07 HCC Zami 1 - VRA ZAMI 1 13.30
Za 24/07 Beating Bats - VRA ZAMI 2 13.30
Za 24/07 Excelsior '20 - VRA Twenty20 15.00
Zo 25/07 VRA 1 - ACC (veld 1) 11.00
Zo 25/07 VRA 2 - Quick Nijmegen 1888 (veld 3) 12.00
Zo 25/07 VRA 5 - Punjab 3 (veld 2) 13.00
Za 31/07 VCC Dames - VRA Dames T20 10.00
Za 31/07 VRA ZAMI 3 - HCC Zami 2 (veld 1) 13.30
Za 31/07 VRA ZAMI 1 - Kampong Zami(veld 2) 13.30
Za 31/07 VRA ZAMI 2 - Groen Geel Zami (veld 3) 13.30

Augustus

Zo 01/08 Dosti - VRA 1 11.00
Zo 01/08 Qui Vive 3 - VRA 2 12.00
Zo 01/08 VRA 3 - Kampong 2 (veld 1) 13.00
Zo 01/08 Concordia 3 - VRA 4 13.00
Zo 01/08 Royal Punjab 1 - VRA 5 13.00
Za 07/08 VRA Dames T20 - Rood & Wit Dames (veld 1) 10.00
Za 07/08 VRA 5 - Centurions 3 (veld 1) 13.00
Za 07/08 HCC Zami 3 - VRA ZAMI 3 13.30
Za 07/08 VRA ZAMI 1 - Rood & Wit Zami 2(veld 2) 13.30
Za 07/08 HCC Zami 1 - VRA ZAMI 2 13.30
Za 07/08 Hermes DVS - VRA Twenty20 15.00
Zo 08/08 VRA 1 - HBS (veld 1) 11.00
Zo 08/08 VRA 2 - MCC Hengelo (veld 2) 12.00
Zo 08/08 Wanica Star 1 - VRA 3 13.00
Zo 08/08 VRA 4 - Kampong 3 (veld 4) 13.00
Za 14/08 Quick Haag Dames - VRA Dames T20 10.00
Za 14/08 Qui Vive 7 - VRA 5 13.00
Za 14/08 Beating Bats - VRA ZAMI 1 13.30
Za 14/08 VRA ZAMI 2 - Kampong Zami (veld 1) 13.30
Za 14/08 Quick Haag Zami 2 - VRA ZAMI 3 13.30
Za 14/08 VRA Twenty20 - Quick Haag 15.00
Zo 15/08 Excelsior '20 - VRA 1 11.00
Zo 15/08 VRA 2 - Hercules 12.00
Zo 15/08 Sparta 1888 2 - VRA 3 13.00
Vr 20/08 Salland - VRA 2 Twenty20 17.00
Za 21/08 VRA Dames T20 - VCC Dames( veld 2) 10.00
Za 21/08 VRA - Morton Kriek Benefietwedstrijd (Veld 1) 12.00
Za 21/08 Concordia 1 - VRA 3 13.00
Zo 22/08 VRA - Jeugd oefensessie met Adeel Raja (Veld 2) 9.00
Zo 22/08 VRA 4 - Bloemendaal 2 (veld 1) 11.00
Zo 22/08 VOC - VRA 1 11.00
Zo 22/08 VRA 5 - ACC - inhaalwedstrijd (veld 2) 12.00
Za 28/08 Rood & Wit Dames - VRA Dames T20 10.00
Za 28/08 VRA ZAMI 1 - Groen Geel Zami (inhaalwedstrijd) (veld 1) 13.30
Za 28/08 Ajax Zami (inhaalwedstrijd) - VRA ZAMI 2 13.30
Zo 29/08 VRA - Jeugd oefensessie met Adeel Raja (Veld 1/3) 9.00
Zo 29/08 U11 Harde Bal - ACC vriendschappelijke wedstrijd (veld 2) 9.00
Zo 29/08 VRA 1 - Oefenwedstrijd (ACC/Dosti combinatieteam) 12.00
Zo 29/08 VRA 5 - Punjab (inhaalwedstrijd) (veld 3) 13.30

September

Za 04/09 VCC - VRA 1 11.00
Zo 05/09 VRA U16 - U15 halve finale VCC 1(veld 2) 9.00
Zo 05/09 ACC - VRA ZAMI 1 13.30
Za 11/09 VRA ZAMI 1 - HCC zami 1 (inhaalwedstrijd) (veld 1) 13.30
Za 18/09 VRA ZAMI 1 - Zami 2 (Clash of the woods) 13.30

Onze sponsors

  • Gulpener
  • Voorneman Geenen Notarissen
  • ABN AMRO
  • 1 & 12 Ventures