Agenda 2015

April

Za 18/04 VRA 1 - Quick Haag (40 overs) 12.00
Do 23/04 VRA - Indian Touring Team 18.00
Vr 24/04 Openingsdag KNCB Jeugd 16.00
Vr 24/04 Twenty20: Nederland A - Jersey 17.00
Za 25/04 Twenty20: Seafarers - Jersey 11.00
Za 25/04 Twenty20: Hurricanes - Jersey 16.00
Zo 26/04 VRA 4 - VVV 2 9.00
Zo 26/04 Hermes DVS - VRA 1 11.00
Zo 26/04 VRA 2 - Rood & Wit 2 14.30
Wo 29/04 Philips - KLM/TCS 18.00

Mei

Za 02/05 Zami toernooi 11.00
Za 02/05 Damesdag | Ladies Day 15.00
Zo 03/05 VRA 1 - Excelsior '20 11.00
Zo 03/05 VRA 2 - VVV 2 12.00
Do 07/05 Philips - Eureka 18.00
Za 09/05 Quick Hg 1 (venue: HBS) - VRA 1 11.00
Za 09/05 VRA Dames - Rood & Wit 1 12.00
Za 09/05 Punjab - VRA ZAMI 2 13.00
Za 09/05 VRA ZAMI 1 - Qui Vive 13.30
Zo 10/05 VRA U9 - Bloemendaal U9 9.00
Zo 10/05 VRA U12 - Rood & Wit U12 9.00
Zo 10/05 Rood & Wit U16 - VRA U16 9.00
Zo 10/05 VRA 2 - Qui Vive 2 12.00
Zo 10/05 VRA 4 - Den Helder 1 13.00
Ma 11/05 North Sea Pro Series: Hurricanes - Reivers 11.00
Di 12/05 North Sea Pro Series: Hurricanes - Highlanders 11.00
Wo 13/05 Philips - Cap Gemini 18.00
Do 14/05 VRA 1 - VOC 1 11.00
Za 16/05 Hermes D.V.S. 1 - VRA 1 11.00
Za 16/05 Quick 1888 1 - VRA Dames 12.00
Za 16/05 VRA ZAMI 1 - Bloemendaal 13.00
Za 16/05 VRA ZAMI 2 - Hercules 13.00
Zo 17/05 ACC U9 - VRA U9 9.00
Zo 17/05 Bloemendaal U12 - VRA U12 9.00
Zo 17/05 VRA U16 - ACC U16 9.00
Zo 17/05 VRA 1 - Excelsior '20 11.00
Zo 17/05 ACC 2 - VRA 2 12.00
Zo 17/05 Rood & Wit 3 - VRA 4 13.00
Wo 20/05 Bloemendaal - VRA 18.00
Do 21/05 CTS NL (QV) - Philips 18.00
Vr 22/05 VRA - Oxford Hospitals CC 13.00
Vr 22/05 Zamigo's - UCS Old Boys 13.30
Za 23/05 VRA 1 - Dosti CC 11.00
Za 23/05 Hermes DVS 1 - VRA Dames 12.00
Za 23/05 VRA ZAMI 1 - Beating Bats 13.00
Za 23/05 VRA ZAMI 2 - Ajax 13.00
Zo 24/05 Rood & Wit U9 - VRA U9 9.00
Zo 24/05 VRA U12 - Kampong 2 U12 9.00
Zo 24/05 Salland U16 - VRA U16 9.00
Zo 24/05 VRA 2 - Kampong 2 12.00
Zo 24/05 VRA 4 - Cowley Drifters 12.00
Ma 25/05 VRA U12 - MOP U12 9.00
Ma 25/05 HBS 1 - VRA 1 11.00
Wo 27/05 VRA U12 - Buckswood School 16.00
Wo 27/05 EPO (VCC) - Philips 18.00
Wo 27/05 VRA - ACC 18.00
Za 30/05 VRA 1 - ACC 1 11.00
Za 30/05 VVV - VRA ZAMI 1 13.00
Za 30/05 Ajax - VRA ZAMI 2 13.00
Zo 31/05 Bloemendaal 2 U9 - VRA U9 9.00
Zo 31/05 VRA U12 - Ajax U12 9.00
Zo 31/05 VRA U16 - Rood & Wit U16 9.00
Zo 31/05 VRA 2 - Dosti 3 12.00
Zo 31/05 Groen & Wit 2 - Qui Vive 12.00
Zo 31/05 Qui Vive 4 - VRA 3 13.00
Zo 31/05 Zeemacht 1 - VRA 4 13.00

Juni

Wo 03/06 Rood & Wit - VRA 18.00
Do 04/06 Cap Gemini - Philips 18.00
Vr 05/06 T20: Mini Hurricanes - Mini Seafarers 17.00
Za 06/06 Excelsior '20 1 - VRA 1 11.00
Za 06/06 VRA Dames T20 - HilKamp T20 11.00
Za 06/06 VRA ZAMI 1 - HCC 3 13.00
Zo 07/06 VRA U9 - ACC U9 9.00
Zo 07/06 MOP U12 - VRA U12 9.00
Zo 07/06 ACC U16 - VRA U16 9.00
Zo 07/06 VRA 2 - Groen & Wit 2 12.00
Zo 07/06 VRA 3 - VVV 2 13.00
Zo 07/06 VRA 4 - Baarn 1 13.00
Wo 10/06 VRA - Bloemendaal 18.00
Do 11/06 Philips - Estec 18.00
Za 13/06 Ajax T20 - VRA Dames T20 10.00
Za 13/06 VRA 1 - Quick Hg 1 11.00
Za 13/06 Ajax 1 - VRA ZAMI 1 13.00
Za 13/06 Groen Geel - VRA ZAMI 2 13.00
Zo 14/06 VRA U9 - Rood & Wit U9 9.00
Zo 14/06 Rood & Wit U12 - VRA U12 9.00
Zo 14/06 VRA U16 - Salland U16 9.00
Zo 14/06 VOC 1 - VRA 1 11.00
Zo 14/06 VRA 2 - Quick 1888 12.00
Zo 14/06 VRA 3 - Groen & Wit 3 13.00
Zo 14/06 VRA U16 - Salland U16 13.00
Di 16/06 ICup: Nederland - Papua Nieuw Guinea 11.00
Wo 17/06 ICup: Nederland - Papua Nieuw Guinea 11.00
Wo 17/06 NCIA - Philips 18.00
Wo 17/06 ACC - VRA 18.00
Do 18/06 ICup: Nederland - Papua Nieuw Guinea 11.00
Vr 19/06 ICup: Nederland - Papua Nieuw Guinea 11.00
Za 20/06 Indiadag 2015 9.00
Za 20/06 Bloemendaal1 U9 (at ACC) - VRA U9 9.00
Za 20/06 Bloemendaal U12 (at ACC) - VRA U12 9.00
Za 20/06 Rood & Wit Zami 1 - VRA ZAMI 1 13.00
Za 20/06 HCC - VRA ZAMI 2 13.00
Zo 21/06 VRA 1 - Hermes D.V.S. 1 11.00
Zo 21/06 Rood & Wit 2 - VRA 3 13.00
Zo 21/06 VRA 4 - Kikkers 2 13.00
Wo 24/06 WCLC: Nederland - Papua Nieuw Guinea 11.00
Wo 24/06 Rood & Wit - VRA 18.00
Do 25/06 VRA U12 - Leicester Grammar School U13 16.30
Do 25/06 VRA U15 - Leicester Grammar School U14 16.30
Do 25/06 Philips - TCS 18.00
Za 27/06 Rood & Wit U16 - VRA U16 9.00
Za 27/06 ACC U9 - VRA U9 9.00
Za 27/06 Kampong 2 U12 - VRA U12 9.00
Za 27/06 Rood & Wit T20 - VRA Dames T20 12.00
Za 27/06 VRA ZAMI 1 - Ajax 1 13.00
Za 27/06 VRA ZAMI 2 - HCC 13.00
Zo 28/06 Dosti CC - VRA 1 11.00
Zo 28/06 Qui Vive 2 - VRA 2 12.00
Zo 28/06 Den Helder 1 - VRA 4 13.00
Zo 28/06 VRA 3 - Kikkers CC 13.00
Di 30/06 T20: Nederland - Nepal 17.00

Juli

Wo 01/07 T20: Nederland - Nepal 17.00
Do 02/07 TCS - Philips 18.00
Za 04/07 Rood & Wit U9 - VRA U9 9.00
Za 04/07 Ajax U12 - VRA U12 9.00
Za 04/07 VRA U16 - ACC U16 9.00
Za 04/07 VRA 1 - HBS 1 10.00
Za 04/07 VRA Dames T20 - Quick 1888 T20 12.00
Za 04/07 Bloemendaal - VRA ZAMI 1 13.00
Za 04/07 VRA ZAMI 2 - Punjab 13.00
Zo 05/07 VRA 2 - ACC 2 12.00
Zo 05/07 Kikkers 1 - VRA 3 13.00
Zo 05/07 VRA 4 - Rood & Wit 3 13.00
Do 09/07 Philips - Team ACN 18.00
Za 11/07 VVV 3 - VRA 4 13.00
Za 11/07 VRA ZAMI 1 - VVV 13.00
Za 11/07 VRA ZAMI 2 - Groen Geel 13.00
Za 11/07 ACC Twenty20 - VRA Twenty20 15.00
Zo 12/07 Kampong 2 - VRA 2 12.00
Zo 12/07 Kampong Twenty20 - VRA Twenty20 15.00
Ma 13/07 CTC De Flamingo's - Free Foresters CC 17.00
Wo 15/07 Philips - TechM 18.00
Vr 17/07 Zamigo's - Galah CC 13.30
Za 18/07 Groen & Wit Twenty20 - VRA Twenty20 15.00
Zo 19/07 VRA Twenty20 - Kampong Twenty20 11.00
Zo 19/07 Groen & Wit 3 - VRA 3 13.00
Ma 20/07 VRA U16 - Corby Business Academy CC U15 12.00
Do 23/07 KLM/TCS - Philips 18.00
Za 25/07 HCC 3 - VRA ZAMI 1 13.00

Augustus

Za 01/08 VCC - VRA ZAMI 2 13.00
Zo 02/08 ACC 1 - VRA 1 11.00
Zo 02/08 Dosti 3 - VRA 2 12.00
Zo 02/08 VRA 3 - Qui Vive 4 13.00
Zo 02/08 Zeemacht 1 - VRA 4 13.00
Di 04/08 VRA Twenty20 - ACC Twenty20 18.30
Wo 05/08 TCS - Philips 18.00
Do 06/08 ACC Twenty20 - VRA Twenty20 18.30
Za 08/08 VRA Dames - Quick Hg 1 12.00
Za 08/08 VRA ZAMI 2 - VCC 13.00
Za 08/08 Qui Vive - VRA 3 13.00
Zo 09/08 VRA 1 - HBS 11.00
Zo 09/08 Groen & Wit 2 - VRA 2 12.00
Zo 09/08 VVV 2 - VRA 3 13.00
Zo 09/08 Baarn 1 - VRA 4 13.00
Ma 10/08 VRA Flamingo toernooi - Rood & Wit 13.00
Wo 12/08 ACC - VRA Flamingo toernooi 13.00
Wo 12/08 Philips - NCIA 18.00
Do 13/08 ACC+VRA Combi - Gray's Inn (op ACC) 13.00
Vr 14/08 VRA/Zamigo's - Gray's Inn 13.00
Za 15/08 VRA Dames - Groen Geel 1 12.00
Za 15/08 VRA ZAMI 2 - Hercules 12.30
Za 15/08 Beating Bats - VRA ZAMI 1 13.00
Za 15/08 VRA ZAMI 2 - Hercules 16.30
Zo 16/08 VRA 1 - Hermes DVS 1 11.00
Zo 16/08 Quick 1888 1 - VRA 2 12.00
Zo 16/08 VRA 3 - Groen & Wit 3 13.00
Zo 16/08 VRA 4 - VVV 3 13.00
Do 20/08 Philips - KLM/TCS 18.00
Vr 21/08 Zamigo's - Crocodiles 13.00
Za 22/08 Hilkamp 1 - VRA Dames 12.00
Za 22/08 VRA SAT Comedians - Crocodiles 13.00
Za 22/08 VRA ZAMI 1 - Rood & Wit 1 13.00
Zo 23/08 Excelsior'20 - VRA 1 11.00
Zo 23/08 Salland CC 1 - VRA 2 12.00
Zo 23/08 VRA 3 - Rood & Wit 2 13.00
Zo 23/08 Kikkers 2 - VRA 4 13.00
Wo 26/08 Eureka - Philips 18.00
Za 29/08 Ajax 1 - VRA Dames 12.00
Za 29/08 VRA ZAMI 1 - VRA ZAMI 2 13.30
Zo 30/08 Landelijke finale U14: Excelsior - ACC 10.00
Zo 30/08 VRA 2 - Salland CC 1 12.00
Zo 30/08 Rood & Wit 2 - VRA 3 13.00

September

Di 01/09 Team ACN - Philips 18.00
Zo 06/09 Landelijke finale U12: HCC - Kampong 9.00
Zo 06/09 VRA 2 - ACC 2 12.00
Zo 06/09 VVV 2 - VRA 3 13.00
Zo 06/09 VRA U16 - VCC 13.00
Wo 09/09 Philips - Team ACN 18.00
Ma 14/09 WCLC: Nederland - Schotland 11.00
Wo 16/09 WCLC: Nederland - Schotland 11.00

Onze sponsors

  • Gulpener
  • Voorneman Geenen Notarissen
  • ABN AMRO
  • 1 & 12 Ventures