Contactpersonen

Clubfuncties

Functie Naam Telefoon Email
Voorzitter Dorien Rauwerda voorzitter@vra.nl
Secretaris Harold Horsman +31202991914 secretaris@vra.nl
Penningmeester Peter van Gulik penningmeester@vra.nl
Accommodatie Peter van Gulik +31615960302 accommodatie@vra.nl
Horeca & events Layla Hehanussa +31628183286‬ bar@vra.nl, events@vra.nl
Indoor hall reservations VRA Bookings & Reservations +31202991914 reserveringen@vra.nl
Sponsoring Sponsorcommissie sponsoring@vra.nl
Wedstrijdcommissaris Competitiewedstrijden & Fixtures Thomas Spits wedstrijdcommissaris@vra.nl
Jeugdcommissie Jeugdcommissie
(Sidra Raja)
jeugd@vra.nl
Redactie How's That! Harry Oltheten &
Wouter Renardel de Lavalette
howsthat@vra.nl
Redactie VRA Nieuwsbrief Lotte Heerkens nieuwsbrief@vra.nl
Privacy (AVG/GDPR) Harold Horsman privacy@vra.nl
Bouw Theo Lindemann bouw@vra.nl
Groundsman Benno van Nierop (a.i.) groundsman@vra.nl
Clinics Clinics voor bedrijven en instellingen clinics@vra.nl
Clubcommissie Clubcommissie gezelligheid@vra.nl
Donaties Donaties zijn altijd welkom donaties@vra.nl
Financien Financiele commissie financien@vra.nl
Introductie Introductiecommissie introductie@vra.nl
Ledenadministratie Ledenadministratie ledenadministratie@vra.nl
VRA Reunisten Reunistencommissie reunisten@vra.nl
VRA Touring Tourcommissie touring@vra.nl
Vrijwilligers Vrijwilligerscommissie vrijwillligers@vra.nl
Webmaster Webmaster webmaster@vra.nl
Damescricket Damescommissie damescricket@vra.nl
Zamicricket Zamicommissie zamicricket@vra.nl
Archief Archief archief@vra.nl
Webshop Benno van Nierop webshop@vra.nl

Teams

Team Naam Email
Jeugdteams Jeugdcommissie
(Sidra Raja)
jeugd@vra.nl
Senioren
Captain Dames 1 Birgit Viguurs captaindames1@vra.nl
Captain VRA 1 Peter Borren captainvra1@vra.nl
Captain VRA 2 Vijay Jayanthi captainvra2@vra.nl
Captain VRA 3 Jeroen Mulder captainvra3@vra.nl
Captain VRA 4 Avnish Kumar captainvra4@vra.nl
Captain VRA 5 Saurabh Manroy & Hobby Randhawa captainvra5@vra.nl
Captain ZAMI 1 Louis Collignon captainzami1@vra.nl
Captain ZAMI 2 Robert Prenen captainzami2@vra.nl

Onze sponsors

Algemene gegevens VRA

Adres:
Nieuwe Kalfjeslaan 21B - 1182 AA Amstelveen
Telefoon: +31 (0)20 345 34 14

Bankgegevens VRA:
ING Bank - IBAN: NL95 INGB 0006066048
t.n.v. Penningmeester VRA - Amsterdam

Onze sponsors

  • Gulpener
  • Voorneman Geenen Notarissen
  • ABN AMRO
  • 1 & 12 Ventures