Schedule 2022

April

Su 03/04 VRA 2 - Concordia (veld 2) 11:00
Sa 09/04 VRA 2 - Rood & Wit (veld 2) 11:00
Su 10/04 VRA 5 - Concordia (veld 2) 11:00
Sa 16/04 VRA 2 - Friendly (veld2) 12:00
Su 17/04 Amsterdamse Hundreds Championship 08:00
Mo 18/04 Amsterdamse Hundreds Championship 08:00
Fr 22/04 ALV 20:00
Sa 23/04 VRA - Friendly VRA 7 (veld 2) 09:00
Sa 23/04 VRA 1 - Salland 11:00
Sa 23/04 VRA ZAMI 1 - VRA Zami 2 (veld 2) 13:30
Sa 23/04 Borrel openingswedstrijd VRA 1 14:00
Su 24/04 VRA 2 - Groen & Wit (veld 1) 11:00
Su 24/04 VRA - Kikkers (veld 2) 11:00
We 27/04 VRA - VRA 7 Friendly 11:00
Fr 29/04 Pre-season Zami drinks party 20:00
Sa 30/04 VRA 1 - Excelsior 11:00
Sa 30/04 VRA 2 - Gausia (veld 2) 11:00
Sa 30/04 VRA ZAMI 1 - Zami 2 (veld 3) 13:30

May

Su 01/05 VRA 1 - Dosti 11:00
Su 01/05 VRA 7 - ACC 5 (veld 2) 11:00
We 04/05 Dutch Lions U16/U17 - Onderling T20 14:00
Th 05/05 Dutch Lions U16/U17 - Onderling 2x T20 10:00
Fr 06/05 Dutch Lions U16/U17 - Onderling 40 overs 10:00
Fr 06/05 VRA Dames T20 - dutch Lionesses U19 18:00
Sa 07/05 VOC - VRA 1 11:00
Sa 07/05 VRA 2 - Qui Vive (veld 1) 11:00
Sa 07/05 VOC - VRA ZAMI 1 13:30
Sa 07/05 VRA ZAMI 2 - Rood & Wit Zami (Veld 2) 13:30
Sa 07/05 HCC 2 Zami - VRA ZAMI 3 13:30
Su 08/05 Excelsior'20 - U11 Zachte bal 09:00
Su 08/05 U11-1 Harde Bal - Bloemendaal (veld 2) 09:00
Su 08/05 Rood & Wit - U11-2 Harde bal 09:00
Su 08/05 Hilversum - VRA U13-1 09:00
Su 08/05 VRA U13-2 - VCC (veld 3) 09:00
Su 08/05 VRA U15-2 - Bloemendaal/ Rood & Wit combi (veld 1) 09:00
Su 08/05 ACC - VRA U15-1 09:00
Su 08/05 VRA 3 - Ajax Leiden (veld 2) 12:00
Su 08/05 VRA U17 - Bloemendaal/Rood & Wit combi (veld 1) 12:00
Su 08/05 VRA 7 - VVV 6 (veld 3) 13:00
Su 08/05 Bloemendaal 2 - VRA 4 13:00
Su 08/05 Eindhoven 2 - VRA 5 13:00
We 11/05 Dutch Lions U12/U14 - Onderling T20 (veld 2) 16:00
Sa 14/05 VRA 1 - VCC (veld 1) 11:00
Sa 14/05 Excelsior Dames T20 - VRA Dames T20 12:00
Sa 14/05 VRA ZAMI 1 - Kampong Zami (veld 3) 13:30
Sa 14/05 VRA ZAMI 2 - VOC Zami (veld 2) 13:30
Su 15/05 U11 Zachte bal - Hilversum 09:00
Su 15/05 U11-2 Harde bal - Gelre Cricket 09:00
Su 15/05 ACC - U11-1 Harde Bal 09:00
Su 15/05 Eindhoven CC - VRA U13-2 09:00
Su 15/05 VCC 2 - VRA U15-1 09:00
Su 15/05 Kampong/ Olympia combi - VRA U17 09:00
Su 15/05 ACC - VRA U15-2 09:00
Su 15/05 Concordia - VRA 2 11:00
Su 15/05 VRA 3 - HTCECA (veld 1) 12:00
Su 15/05 VRA 6 - Royal Punjab 2 (veld 3) 13:00
Su 15/05 VRA 4 - Wanica Star 1 (veld 2) 13:00
Su 15/05 Kikkers - VRA 5 13:00
We 18/05 Dutch Lions U12/U14 - Onderling T20 16:00
Sa 21/05 Salland - VRA 1 11:00
Sa 21/05 VRA 2 - VCC 2 (veld 2) 11:00
Sa 21/05 Rood & Wit Dames T20 - VRA Dames T20 12:00
Sa 21/05 Groen en Geel Zami - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 21/05 VRA ZAMI 3 - HBS Zami (veld 3) 13:30
Su 22/05 HCC - U11 Zachte bal 09:00
Su 22/05 VRA U13-1 - Qui Vive (veld 3) 09:00
Su 22/05 VRA U13-2 - Rood & Wit (veld 2) 09:00
Su 22/05 HCC - VRA U17 09:00
Su 22/05 VRA U15-2 - VCC U15-2 (Veld 1) 09:00
Su 22/05 VRA 3 - Hengelo (Veld 3) 12:00
Su 22/05 U11-1 Harde Bal - Salland (veld 1) 12:30
Su 22/05 Salland 3 - VRA 6 13:00
Su 22/05 Sparta 1888 - VRA 4 13:00
Su 22/05 VRA 5 - Ghausia 2 (veld 2) 13:00
We 25/05 VRA - Halfway Trophy 17:30
Th 26/05 VRA U17 - VCC 1 (veld 3) 09:00
Th 26/05 Excelsior - VRA 1 11:00
Th 26/05 VRA 2 - Excelsior (veld 2) 11:00
Th 26/05 VRA 3 - Hercules (veld 3) 12:00
Th 26/05 Eindhoven CC 3 - VRA 6 13:00
Th 26/05 Dutch Lions U12/U14 - Onderling T20 (veld 2) 16:00
Sa 28/05 VRA Dames T20 - Ajax/ Bloemendaal dames T20 (veld 3) 10:00
Sa 28/05 VRA 2 - Hermes (veld 2) 11:00
Sa 28/05 VRA ZAMI 1 - Rood & Wit Zami (veld 3) 13:30
Sa 28/05 Kampong Zami - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 28/05 Rood en Wit Zami - VRA ZAMI 3 13:30
Su 29/05 Bloemendaal - U11 Zachte bal 09:00
Su 29/05 Hilversum - U11-1 Harde Bal 09:00
Su 29/05 U11-2 Harde bal - Qui Vive - VVV combi (veld 3) 09:00
Su 29/05 ACC - VRA U13-1 09:00
Su 29/05 Kampong - VRA U13-2 09:00
Su 29/05 VRA U15-1 - VRA U 15-2 (veld 2) 09:00
Su 29/05 Excelsior'20 / Hermes DVS combi - VRA U17 09:00
Su 29/05 Dosti - VRA 1 11:00
Su 29/05 Qui Vive - VRA 3 12:00
Su 29/05 VRA 7 - Punjab 4 (veld 2) 13:00
Su 29/05 Kampong 2 - VRA 4 13:00
Su 29/05 Kampong 4 - VRA 5 13:00
Tu 31/05 Nederland vs. West Indies (ODI) 10:00

June

We 01/06 Dutch Lions U12/U14 - Onderling T20 (veld 2) 16:00
Th 02/06 Nederland vs. West Indies (ODI) 10:00
Sa 04/06 Nederland vs. West Indies (ODI) 10:00
Su 05/06 U11-1 Harde Bal - Qui Vive (veld 2) 08:30
Su 05/06 U11 Zachte bal - Quick 2 09:00
Su 05/06 Bloemendaal - U11-2 Harde bal 09:00
Su 05/06 VRA U13-2 - HCC ( veld 3) 09:00
Su 05/06 HBS 1 - VRA U15-1 09:00
Su 05/06 VRA U17 - Salland 09:00
Su 05/06 Punjab 2 - VRA 2 11:00
Su 05/06 VRA U13-1 - Bloemendaal (veld 2) 11:00
Su 05/06 Quick 1888 - VRA 3 12:00
Su 05/06 Excelsior'20 3 - VRA 7 13:00
Su 05/06 VRA 4 - Den Helder (veld 2) 13:00
Mo 06/06 VRA 1 - VOC 11:00
Mo 06/06 VRA 5 - Kampong 3 (veld 2) 13:00
We 08/06 ACC - VRA U13-1 18:00
Sa 11/06 VRA Dames T20 - Kampong dames T20 (veld 3) 10:00
Sa 11/06 VCC - VRA 1 11:00
Sa 11/06 VRA 2 - Eindhoven (veld 2) 11:00
Sa 11/06 VRA 4 - Concordia 2 (veld 3) 13:00
Sa 11/06 VRA ZAMI 1 - Ajax Zami (gespeeld op Ajax) 13:30
Sa 11/06 HCC Zami 2 - VRA ZAMI 3 13:30
Su 12/06 Concordia - U11 Zachte bal 09:00
Su 12/06 U11-2 Harde bal - ACC (op ACC gespeeld) 09:00
Su 12/06 VRA U13-1 - Hilversum (op ACC gespeeld) 09:00
Su 12/06 VCC - VRA U13-2 09:00
Su 12/06 VRA U15-1 - Eindhoven CC (veld 2) 09:00
Su 12/06 Punjab - VRA U17 09:00
Su 12/06 VRA U15-2 - HBS (veld 3) 09:00
Su 12/06 U11-1 Harde Bal - Rood & Wit( Op rood &Wit gespeeld) 09:00
Su 12/06 VRA U9 - mega carrousel 09:30
Su 12/06 VRA 6 - Den Helder 2 (veld 2) 13:00
Su 12/06 VCC 3 - VRA 5 13:00
Su 12/06 Royal Punjab 2 - VRA 7 13:00
We 15/06 ACC - VRA U13-1 18:00
Fr 17/06 Nederland vs. Engeland (ODI) 10:00
Fr 17/06 Bloemendaal/Rood & Wit combi - VRA U15-1 18:00
Sa 18/06 U11 Zachte bal - Quick 1 (veld 3) 09:00
Sa 18/06 Kampong - U11-1 Harde Bal 09:00
Sa 18/06 Salland - U11-2 Harde bal 09:00
Sa 18/06 VRA U13-2 - Eindhoven CC (veld 2) 09:00
Sa 18/06 Eindhoven CC - VRA U15-2 09:00
Sa 18/06 Groen & Wit - VRA 2 11:00
Sa 18/06 Hercules - VRA 3 12:00
Sa 18/06 VRA - Peter Borren XI (Veld 2) 12:00
Sa 18/06 ACC 5 - VRA 6 13:00
Sa 18/06 Quick Zami 2 - VRA ZAMI 3 13:30
Sa 18/06 Groen Geel dames T20 - VRA Dames T20 13:30
Sa 18/06 VRA ZAMI 1 - VRA Zami 2 (Veld 3) 13:30
Su 19/06 Nederland vs. Engeland (ODI) 10:00
Su 19/06 Bijlmer CC - VRA 4 13:00
Su 19/06 Concordia 3 - VRA 5 13:00
We 22/06 Nederland vs. Engeland (ODI) 10:00
Sa 25/06 Kampong - VRA U13-2 09:00
Sa 25/06 VRA Twenty20 - T20 - Groen & Wit v VRA (10:00 PM) - VVV v VRA (13:30) - Groen&Wit v VVV (17:00) 10:00
Sa 25/06 Gausia - VRA 2 11:00
Sa 25/06 Dosti 3 - VRA 6 13:00
Sa 25/06 Groen Geel Zami - VRA ZAMI 1 13:30
Sa 25/06 Ajax Zami - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 25/06 VRA ZAMI 3 - Quick Zami 1 (veld 2) 13:30
Su 26/06 U11 Zachte bal - Excelsior'20 (verplaatst) 09:00
Su 26/06 Kampong - U11-1 Harde Bal 09:00
Su 26/06 U11-2 Harde bal - Hilversum (veld 3) 09:00
Su 26/06 HCC - VRA U15-1 09:00
Su 26/06 Qui Vive - VRA U13-1 09:00
Su 26/06 Rood & Wit - VRA U13-2 09:00
Su 26/06 VRA U17 - Quick (veld 1) 09:00
Su 26/06 VCC 1 - VRA U15-2 09:00
Su 26/06 Ajax Leiden - VRA 3 12:00
Su 26/06 VRA 4 - Bloemendaal 2 (veld 2) 13:00
Su 26/06 VRA 5 - Eindhoven 2 (veld 1) 13:00
Su 26/06 Salland 3 - VRA 7 13:00
We 29/06 ACC - VRA U17 09:00
We 29/06 Flamingo's - MCC / Free Foresters / Leprechauns (veld 1 +2) 12:00
We 29/06 VRA U13-1 - Bloemendaal (veld 3) 18:00
Th 30/06 Flamingo's - MCC / Free Foresters / Leprechauns 11:00

July

Fr 01/07 Flamingo's - MCC / Free Foresters / Leprechauns 12:00
Sa 02/07 VRA Dames T20 - VCC dames t20 (veld 2) 10:00
Sa 02/07 VRA Twenty20 - (Veld 1) (10:00AM) VRA v Dosti (1:30 PM) Dosti v Groen & Wit (5:00 PM) VRA v Groen & Wit 10:00
Sa 02/07 Qui Vive - VRA 2 11:00
Sa 02/07 Eindhoven CC 3 - VRA 7 13:00
Sa 02/07 VRA ZAMI 1 - VOC Zami (veld 2) 13:30
Sa 02/07 Rood en Wit Zami - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 02/07 VRA ZAMI 3 - HCC 2 Zami (veld 3) 13:30
Su 03/07 Hilversum - U11 Zachte bal 09:00
Su 03/07 U11-1 Harde Bal - VRA U11-2 (veld 1) 09:00
Su 03/07 VRA U13-1 - ACC (wordt gespeeld op ACC) 09:00
Su 03/07 VRA U13-2 - Kampong (veld 2) 09:00
Su 03/07 VRA U17 - HBS (veld 3) 09:00
Su 03/07 VRA U15-1 - Sparta 1888 (wordt op Sparta gespeeld) 09:00
Su 03/07 HBS 2 - VRA U15-2 09:00
Su 03/07 HTCECA - VRA 3 12:00
Su 03/07 Wanica Star 1 - VRA 4 13:00
Su 03/07 VRA 5 - Kikkers (veld 2) 13:00
Su 03/07 VRA 6 - VVV 6 (veld 1) 13:00
We 06/07 U11-2 Harde bal - Hilversum (veld 2) 18:00
We 06/07 VOC - VRA U17 18:00
Sa 09/07 T20 -Sportpark Drieburg Dosti v VRA v VVV 08:00
Sa 09/07 Quick Dames T20 - VRA Dames T20 10:00
Sa 09/07 VRA 2 - Concordia (veld 1) 11:00
Sa 09/07 Kampong Zami - VRA ZAMI 1 13:30
Sa 09/07 VOC Zami - VRA ZAMI 2 13:30
Sa 09/07 VRA ZAMI 3 - HCC 1 Zami (veld 2) 13:30
Su 10/07 U11 Zachte bal - HCC (veld 1) 09:00
Su 10/07 Kampong - U11-2 Harde bal 09:00
Su 10/07 Bloemendaal - VRA U13-1 09:00
Su 10/07 HCC - VRA U13-2 09:00
Su 10/07 VRA U17 - VCC 2 (veld 2) 09:00
Su 10/07 VRA U15-1 - VOC (veld 1) 09:00
Su 10/07 VRA U15-2 - Hermes DVS 09:00
Su 10/07 Hengelo - VRA 3 12:00
Su 10/07 VRA 4 - Sparta 1888 (veld 2) 13:00
Su 10/07 VRA 5 - Ghausia 2 (veld 3) 13:00
Su 10/07 VRA 6 - VRA 7 (veld 1) 13:00
Sa 16/07 VRA U17 - Salland U17 (veld 1) 11:00
Sa 16/07 VCC dames - VRA Dames 12:00
Sa 16/07 VVV 3 - VRA 3 12:00
Sa 16/07 HCC 1 Zami - VRA ZAMI 3 13:30
Su 17/07 VRA - 7th Parachute Regiment Royal Horse Artillery (veld 1) 12:00
Su 17/07 Excelsior'20 3 - VRA 6 13:00
Sa 23/07 VRA Dames - Rood en Wit dames (veld 1) 12:00
Sa 23/07 VRA ZAMI 2 - Groen Geel Zami (veld 2) 13:30
Sa 23/07 HBS Zami - VRA ZAMI 3 13:30
Su 24/07 VCC 2 - VRA 2 11:00
Su 24/07 HBS - VRA 1 11:00
Su 24/07 VRA 3 - Qui Vive 3 (veld 3) 12:00
Su 24/07 VRA 4 - Kampong 2 (veld 1) 13:00
Su 24/07 VRA 5 - Kampong 4 (veld 2) 13:00
Su 24/07 Den Helder 2 - VRA 7 13:00
Tu 26/07 Dutch Lions U12 - Mini pro series (40 overs) 11:00
We 27/07 Dutch Lions U12 - Mini pro series (40 overs) 11:00
Th 28/07 Dutch Lions U12 - Mini pro series (40 overs) 11:00
Sa 30/07 Quick Dames - VRA Dames 12:00
Sa 30/07 Punjab 4 - VRA 6 13:00
Sa 30/07 Rood en Wit Zami - VRA ZAMI 1 13:30
Sa 30/07 VRA ZAMI 2 - Kampong Zami (veld 1) 13:30
Sa 30/07 VRA ZAMI 3 - Quick Zami 2 (veld 1) 13:30
Su 31/07 Excelsior - VRA 2 11:00
Su 31/07 VRA 1 - HCC 11:00
Su 31/07 VRA 3 - Quick 1888 (veld 2) 12:00
Su 31/07 Den Helder - VRA 4 13:00
Su 31/07 Kampong 3 - VRA 5 13:00
Su 31/07 VRA 7 - Dosti 3 (veld 3) 13:00

August

Tu 02/08 Nederland Dames XI - Dutch Lions U16 (50 overs) 11:00
We 03/08 Nederland Dames XI - Dutch Lions U16 - 50 overs 11:00
Th 04/08 Nederland Dames XI - Dutch Lions U16 (T20) 16:00
Sa 06/08 VRA Dames - VCC (veld 1) 12:00
Sa 06/08 Ajax Zami - VRA ZAMI 1 13:30
Su 07/08 Hermes - VRA 2 11:00
Su 07/08 Punjab - VRA 1 11:00
Su 07/08 VRA 3 - VVV 3 (veld 2) 12:00
Su 07/08 Concordia 2 - VRA 4 13:00
Su 07/08 VRA 5 - VCC 3 (veld 1) 13:00
We 10/08 Nederland XI - Pro Serie (50 overs) 11:00
Sa 13/08 Rood en Wit dames - VRA Dames 12:00
Sa 13/08 VRA ZAMI 2 - VRA Zami 1 (veld 1) 13:30
Sa 13/08 VRA ZAMI 3 - Quick Zami 2 (veld 2) 13:30
Su 14/08 VRA 2 - Punjab 2 (veld 1) 11:00
Su 14/08 VRA 1 - HBS 11:00
Su 14/08 VRA 4 - Bijlmer CC (veld 2) 13:00
Su 14/08 VRA 5 - Concordia 3 (veld 3) 13:00
Sa 20/08 Zami toernooi (veld 1 en 2) 08:00
Sa 20/08 VRA Dames - Quick (gespeeld op ACC) 12:00
Su 21/08 Eindhoven - VRA 2 11:00
Su 21/08 HCC - VRA 1 11:00
Mo 22/08 Nederland Dames XI - Ierland dames (ODI) 10:00
We 24/08 Nederland Dames XI - Ierland dames (ODI) 10:00
Sa 27/08 VRA ZAMI 1 - Groen Geel Zami (veld 1) 13:30
Sa 27/08 VRA ZAMI 2 - Ajax Zami (veld 2) 13:30
Sa 27/08 Quick Zami 1 - VRA ZAMI 3 13:30
Su 28/08 VRA 1 - Punjab 11:00
We 31/08 Nederland Dames XI - Fairbreak International (T20) 15:00

September

Th 01/09 Nederland Dames XI - Fairbreak International (T20) 15:00
Fr 02/09 Nederland Dames XI - Fairbreak International (T20) 15:00
Fr 09/09 Driedaagse VRA XI vs. ACC XI (veld 1) 10:00
Sa 10/09 Driedaagse VRA XI vs. ACC XI (veld 1) 10:00
Su 11/09 Driedaagse VRA XI vs. ACC XI (veld 1) 10:00

Onze sponsors

  • Gulpener
  • Voorneman Geenen Notarissen
  • ABN AMRO
  • 1 & 12 Ventures